League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, TBF’de Royal Youth’un rakibi oldu

Yarı final karşılaşmasında Galatasaray Espor’u 3-0 ile geçen Bahçeşehir SuperMassive, TBF’de Royal Youth’un rakibi oldu.

Mevsime iyi bir başlangıç yapsa da ardından yaşanan sorunlarla birlikte sonunculuğa kadar düşen Bahçeşehir SuperMassive yükselişine devam ediyor. Bu mevsim GBM önderliğinde play-offlara kalmayı başaran Galatasaray Espor ise çeyrek finalde son KMF şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor’u elemeyi başardı. SUP ve Galatasaray’ın karşı karşıya geldiği yarı final mücadelesinde kazanan taraf 3-0’lık skorla Bahçeşehir SuperMassive oldu.

1. Maç

Takımlar seçim yasaklama ekranında net tercihlerde bulundu ve GBM’in elinde Galio izledik. Stomaged ormanda iyi bir başlangıç yaptı. Bahçeşehir SuperMassive erken bir Alev Ejderi almak istedi ancak Galatasaray Espor pozisyona çok iyi kapandı, ejderi aldı ve çıkan savaşta ilk kan Dumbledoge’a gitti. Wolf kötü bir başlangıç yaptı. Alamet savaşında 4 skor almayı başaran SUP önemli bir üstünlük yakaladı. Takım olarak doğru hamleleri yapan ekip, Frozen’ın harika performansıyla ilk maçı 28 dakikada kapatmayı başardı.

2. Maç

GBM yine Galio alırken Frozen aynı şekilde Corki seçiminde bulundu. BalKhan, alt koridora erken bir baskın yaptı ancak skor çıkmadı. Erken oyundaki karşılıklı hamlelere rağmen ilk kan 10. dakikada Dumble’a gitti. 12. dakikada yapılan savaşı daha iyi oynayan Bahçeşehir SuperMassive 2 skor ve Alamet’i aldı. Frozen yine çok iyi bir performans sergiledi. Ejder çevresinde yapılan savaşta katliam yapan SUP hem Baron’u aldı hem de 24. dakikada 10000 altın öne geçti. Bu üstünlüğü iyi kullanan ekip 26 dakikanın ardından zafere ulaştı ve seri 2-0’a geldi.

3. Maç

Dumbledoge Bard oynarken GBM ise Xerath tercihinde bulundu. Henüz minyonlar çıkmadan Wolf’u avlayan Galatasaray Espor ilk kanı almayı başardı. İlk kan yine Dumble’a gitti. Stomaged erken oyunda tecrübesini konuşturdu ve doğru hamleleri yaptı. GBM, Xerath ultileryirle yan koridorlar etki ederken Frozen çok iyi bir Qiyana performansı sergiledi. Erken oyun neredeyse eşit gitti denebilir. GBM harika bir Xerath performansı sergiledi. Takım savaşları çok yakın geçti. Altın farkı da uzun bir süre 2000 civarında seyretti. Galatasaray Baron’u alarak önemli bir adım attı. Kadim Ejder savaşında inanılmaz bir ültimatom atan Frozen maçı SUP’un lehine çevirmeyi başardı. Baron’u da alan SUP son savaşı da kazanarak serinin sonunu getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir