League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir SuperMassive, Zeitnot ile kontrat yeniledi

VFŞL ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive, deneyimli nişancı Zeitnot ile sözleşme uzatıldığını duyurdu.

Kurulduğu yıldan bu yana her mevsimin en iddialı takımlarından biri olmayı başaran Bahçeşehir SuperMassive, ülkemizin değerli esporcularını bünyesinde bulundurdu. Uzun süredir Fabfabulous, Stomaged ve Zeitnot ile yoluna devam eden ekip, sezon başında Fabfab ile yolların ayrıldığını duyurmuştu. Takımın bir sonraki mevsim için kuracağı kadro hakkında çieşitli dedikodular var ancak resmi açıklamaların tamamı henüz gelmedi. Bahçeşehir SuperMassive, bugün yapılan duyuruda 2020 Kış Mevsimi kadrosunun ilk parçasını duyurdu. Ekip, tecrübeli nişancı Zeitnot ile kontrat yeniledi.

Kariyerinde birçok farklı VFŞL takımında oynayan Zeitnot, herkes tarafından “Baba” olarak biliniyor. Bunun yanında Zeitnot’un ülkemizde yetişmiş en önemli esporculardan biri olduğu konuşuluyor. Yaklaşık 3 yıldır Bahçeşehir SuperMassive forması giyen yıldız oyuncu, bir süre daha aynı çatı altında mücadele edecek gibi gözüküyor. Bahçeşehir SuperMassive, bugün yayımlanan eğlenceli bir videoyla bu haberi doğruladı. Bahsi geçen videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Özellikle HWA Gaming döneminde yıldız parlayan Zeitnot, Dark Passage ile şampiyonluklar yaşadı. Ardından SUP’a transfer olan oyuncu buraya geldiği günden bu yana hiçbir finali kaçırmadı. Üç yılda altı final gören oyuncu bunların üçünü kazanırken üçünü kaybetti. Bu süreçte GBM, Frozen, Wolf ve Snowflower gibi yetenekli Korelilerle beraber oynadı. Zeitnot, Caps ve Xerxe’li Dark Passage kadrosunun da bir parçasıydı.

Takımın diğer değişilmez parçalarından Stomaged’in durumu hala belirsiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir