League of Legends League of Legends Haberleri

Bang, Evil Geniuses’a transfer oldu

Son olarak 100 Thieves forması giyen Koreli nişancı Bang, LCS’in yeni ekiplerinden Evil Geniuses ile anlaşma sağladı.

LCS’in yeni takımlarından Evil Geniuses lige iddialı bir giriş yapmak istiyor. Kağıt üstünde şampiyonluk adayı bir kadro kurmak isteyen organizasyon Kuzey Amerika’nın önemli yetenekleriyle anlaşmaya devam ediyor. İlk olarak Cloud9’ın MVP ormancısı Svenskeren ile anlaşan oyuncu ardından yine son mevsimi Cloud9’da geçirmiş olan destek Zeyzal ile anlaşma sağladı. Bugün yapılan açıklamaya göre takımın üçüncü transferi Koreli nişancı Bang oldu.

Kariyerinde birçok başarı elde eden Bang özellikle SKT’de harika zamanlar geçirdi. Dünyayı adeta domine eden ekip Worlds ve MSI şampiyonlukları yaşadı. Bang’in o zaman alt koridordaki partneri Bahçeşehir SuperMassive’den bildiğimiz Wolf’tu. SKT’nin başarısız geçirdiği sezonun ardından takımdan ayrılan Koreli oyuncu LCS’e gitme kararı aldı ve 100 Thieves ile anlaşma sağladı. Nişancının 100T’de çok yüksek bir maaş aldığı biliniyor.

100 Thieves’de işler beklenenin aksine bir hayli kötü gitti ve Bang’in buradaki serüveni 1 yıl sürdü. Bireysel performansların düşüklüğü ve takım içi iletişim sorunları başarısızlığa yol açtı ve Koreli nişancı sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı. Bang’in sıradaki durağı Evil Geniuses oldu. LCS’e hızlı bir giriş yapmayı hedefleyen organizasyon bugüne kadar ormancı, destek ve nişancısını açıkladı. Üst ve orta koridor transferleri henüz resmiyet kazanmadı.

Bakalım Bang’in gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir