League of Legends

Baolan, Invictus Gaming’den ayrıldı

Riot Games

Invictus Gaming ile Worlds 2018’de şampiyonluk yaşayan Baolan, takımdan ayrıldığını açıkladı. 

Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan yıldız destek, şu sözleri kullandı:

IG ile olan sözleşmem sona erdi ve tekrar sözleşme imzalamamaya karar verdim. IG’ye bana güvendikleri ve benimle ilgilendikleri için ne kadar minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Yönetim ekibimize, özellikle koç Mafa’ya çok teşekkür ediyorum. Takım arkadaşlarıma gelince, hepsi en üst düzey oyuncular ve gözüm arkada kalmayacak. Ne olursa olsun Worlds 2019’da mücadele etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Worlds öncesi IG’nin en zayıf parçası olarak gösterilmesine rağmen turnuvada neredeyse kusursuza yakın bir performans sergileyen oyuncu, alt koridorda önemli işler başardı. Özellikle Rakan oyunlarıyla herkesi kendisine hayran bırakan Baolan, Jackeylove ile iyi bir uyum yakalamıştı.

Oyuncunun bir sonraki durağının neresi olduğu konusunda bir bilgi bulunmuyor. Söylentiler, oyuncunun LPL’deki JDG’ye transfer olacağı yönünde. Öte yandan IG’nin de kimi alacağı konusu belirsiz. Bazı hayranlar Flash Wolves’tan ayrılan SwordArt’ın iyi bir seçenek olduğunu ısrarla belirtiyor. Baktığımızda tecrübeli desteğin gerçekten de iyi bir tercih olacağını söylemek mümkün. Jayckeylove’ı tamamlayıcı bir tarza sahip olan SwordArt, aynı zamanda Çince de biliyor.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.