League of Legends League of Legends Haberleri

BAUSuperMassive, Team Aurora’yı 3-1 ile geçerek adını finale yazdırdı

Normal sezonu dominant bir performansla birinci bitiren BAUSuperMassive, mevsim yarı finalinde Team Aurora’yı 3-1 ile geçerek adını finale yazdırdı.

Sezon başında yaptığı GBM ve SnowFlower transferleri ile beraber ligin tartışmasız favorisi konumunda bulunan BAUSuperMassive, galibiyet serisini Team Aurora ile devam ettirdi. Normal sezonu birinci bitirmesinin ardından Mevsim Finalleri’ne yarı finalden başlayan BAUSuperMassive, 1907 Fenerbahçe’yi geçerek karşısına gelen Team Aurora’yı da 3-1 ile geçti.

Team Aurora’nın erken oyunda yaptığı hamleler ile öne geçtiği ilk maçta tempo hiç düşmedi. Karşılıklı bolca skor alınırken, takım savaşlarının tamamına yakınını Team Aurora kazandı. Orta oyunda da üstünlüğünü objektiflere yansıtmayı başaran ekip, güçlü rakibini devirerek serinin geri kalanı için taraftarlarına umut verdi. İkinci mücadelede ise işler tersine döndü. Serinin tamamında Kai’Sa tercih eden Zeitnot ile iki ve üçüncü maçları domine eden BAUSupermassive, Naru ve Panky’nin ayakta kalma çabalarına karşın üstünlüğü elden bırakmadı. Finalisti belirleyecek serinin son karşılaşmasında ise GBM sahneye çıktı. 9/1/2’lik Ryze oyunu ile aman vermeyen Güney Koreli orta koridor oyuncusu, SuperMassive’in mücadeleyi 25 dakikada kapatmasında büyük rol oynadı. Bu sonuçla beraber BAUSuperMassive, yarın oynanacak Royal Bandits – YouthCrew mücadelesinin galibiyle finalde karşılaşmayı garantiledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir