BAUSuperMassive, Team Aurora’yı rahat geçti

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde ilk hafta heyecanı BAU SuperMassive – Team Aurora maçı ile son buldu. Gülen taraf 21 dakika.

Devamını Oku

Şampiyonluk Ligi’ne franchising sistemi geliyor

2018 yılında NA LCS’te uygulanmaya başlanan franchising sistemi, 2019 yılında ülkemize geliyor.

Devamını Oku

MSI 2018 Ön Eleme aşamasında ilk maçlar tamamlandı

Avrupa’da düzenlenen ve temsilcimiz BAUSuperMassive’in de mücadele ettiği MSI 2018’de ilk iki gün karşılaşmaları tamamlandı. 

Devamını Oku

MSI 2018 fikstürü belli oldu

Ligde dominant bir görüntü çizerek şampiyon olan BAUSuperMassive tarafından temsil edileceğimiz 2018 MSI, 3 Mayıs günü play-in aşaması ile başlayacak..

Devamını Oku

MSI 2018 Play-In grupları bugün belli oluyor

Kış Mevsimi Finalleri 2018 Şampiyonu BAUSuperMassive’in de yer alacağı MSI 2018 Play-In aşaması önümüzdeki günlerde başlıyor. Play-In grupları ise bugün.

Devamını Oku

2018 Kış Mevsimi şampiyonu BAUSuperMassive oldu

Nefes kesen bir beş maçlık seride BAUSuperMassive, rakibi Royal Bandits’i 3-1 ile geçerek 2018 Kış Mevsimi şampiyonu oldu. 

Devamını Oku

BAUSuperMassive, Team Aurora’yı 3-1 ile geçerek adını finale yazdırdı

Normal sezonu dominant bir performansla birinci bitiren BAUSuperMassive, mevsim yarı finalinde Team Aurora’yı 3-1 ile geçerek adını finale yazdırdı.

Devamını Oku

BAUSuperMassive, Team Aurora’yı rahat geçti

Son haftanın ikinci gününde lider BAUSuperMassive ile Team Aurora’nın mücadelesi vardı. 24 dakika sonunda kazanan taraf BAUSuperMassive oldu.

Devamını Oku

BAUSuperMassive, FabFabulous’un yıldızlaştığı maçta YouthCrew’u mağlup etti

Son haftanın üçüncü maçında liderliği garantileyen BAUSuperMassive ile sıralamadaki yerini korumak isteyen YouthCrew karşı karşıya geldi. 

Devamını Oku

5Mid Özel: BAUSuperMassive kurucusu Hakan Baş röportajı

2016 yılında kurulan BAUSuperMassive eSports, Türkiye’deki League of Legends sahnesinin en önemli takımlarından birisi haline geldi. Sahnenin en ünlü isimleri.

Devamını Oku

HWA karşısında kazanan BAUSuperMassive, haftayı yenilgisiz kapattı

Üçüncü günün açılış maçında HWA Gaming karşısına çıkan lider BAUSuperMassive, rahat bir galibiyet alarak haftayı üçte üç ile noktaladı.

Devamını Oku