League of Legends League of Legends Haberleri

BAUSuperMassive, Team Aurora’yı rahat geçti

Son haftanın ikinci gününde lider BAUSuperMassive ile Team Aurora’nın mücadelesi vardı. 24 dakika sonunda kazanan taraf BAUSuperMassive oldu.

Haftalar önce liderliği garantilemesine rağmen oyun disiplininden kopmayan lider BAUSuperMassive, Team Aurora karşısına Cho’Gath, Olaf, Swain, Jinx ve Tahm Kench ile çıktı. HWA’ya yakalanıp Mevsim Finalleri’nin dışında kalma ihtimali olan Team Aurora ise Camille, Sejuani, Orianna, Caitlyn, Thresh kompozisyonunu tercih etti.

Erken oyunun ilk dakikaları Team Aurora’nın agresif oyunu ile geçti fakat bu agresiflik kontra oyunları güzel oynayan BAUSuperMassive’e maçı getirmiş oldu. Önce GBM-Stomaged işbirliği ile ilk kan alındı, daha sonra Team Aurora’nın 3 kişilik alt koridor baskınına Supermassive tarafı 5 kişi ile karşılık verdi. Dakikalar 6’yı gösterdiğinde GBM’in Swaini 3-0-2 olmuştu ve Team Aurora’nın hanesinde skor yoktu.

Bu dakikadan sonra Team Aurora FabFabulous’ı kamplamaya başladı ancak Fabulous’un verdiği 2 skora karşılık BAUSuperMassive 7 skor daha alınca maçın düğümü çözülmüş oldu. Tüm bunların yanında çıkan ve BAUSuperMassive tarafından alınan 3 Ejder’in de Alev olması Aurora’nın aleyhine çalıştı. 21. dakikada Baron güçlendirmesinin de alınmasının ardından 24. dakikada Team Aurora Nexus’u yıkılmış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir