Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Kış Mevsimi Normal Sezonu sona erdi

Yeni formatıyla ve kurulan güçlü kadrolarla beraber 9 haftalık büyük bir heyecana sahne olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2018 Kış.

Devamını Oku

Dark Passage.Dominos son maçında galip gelerek düşme potasından kurtuldu

Alt sıralardaki tie-breaker mücadelesinin ikili mi yoksa üçlü mü olacağını belli edecek mücadeleyi Dark Passage.Dominos kazandı. Böylelikle DP kendini tie-breaker.

Devamını Oku

BAUSuperMassive, Team Aurora’yı rahat geçti

Son haftanın ikinci gününde lider BAUSuperMassive ile Team Aurora’nın mücadelesi vardı. 24 dakika sonunda kazanan taraf BAUSuperMassive oldu.

Devamını Oku

BAUSuperMassive, FabFabulous’un yıldızlaştığı maçta YouthCrew’u mağlup etti

Son haftanın üçüncü maçında liderliği garantileyen BAUSuperMassive ile sıralamadaki yerini korumak isteyen YouthCrew karşı karşıya geldi. 

Devamını Oku

1907 Fenerbahçe, HWA Gaming’i 26 dakika sonunda mağlup etti

Son haftanın ikinci mücadelesinde üçüncü sıradaki 1907 Fenerbahçe ile Mevsim Finalleri potasına girmek için uğraşayan HWA Gaming karşı karşıya geldi.

Devamını Oku

Royal Bandits, Dark Passage.Dominos’u mağlup etti

İkinci sırayı garantileyen Royal Bandits ile HWA Gaming’e yakalanma korkusu yaşayan Dark Passage.Dominos karşı karşıya geldi. Kazanan 43 dakika sonunda.

Devamını Oku

Galakticos’u rahat geçen BAUSuperMassive ilk haftayı lider kapattı

2018 Kış Mevsimi üçüncü günde Galakticos karşısına çıkan BAUSuperMassive, formda rakibini yenerek ilk haftayı lider kapatmayı başardı.

Devamını Oku