League of Legends League of Legends Haberleri

BAUSuperMassive, FabFabulous’un yıldızlaştığı maçta YouthCrew’u mağlup etti

Son haftanın üçüncü maçında liderliği garantileyen BAUSuperMassive ile sıralamadaki yerini korumak isteyen YouthCrew karşı karşıya geldi. 

Bitime üç gün 4. sıradaki yerini koruma hesapları yapan YouthCrew, BAUSuperMassive karşısında Ornn, Olaf, Swain, Xayah, Braum beşlisi ile çıktı. Lider BAUSuperMassive ise Camille, Trundle, Vladimir, Ezreal, Shen kompozisyonunu kurdu.

İlk dakikalar lig ortalamamızın oldukça üstünde bir tempo ile geçildi. Erken oyunun neredeyse dakika başına bir skor ile geçildiği mücadelede FabFabulous resitali vardı. Erken oyunda üst koridordaki Stomaged baskınları ve bire birde aldığı skor ile 3-0’a gelen FabFabulous, bu dakikadan sonra oyunu tek başına taşıdı. Objektiflerin önemini kaybettiği ve skorlar etrafında oynanmaya başlanan oyunu BAUSuperMassive 22 skor alarak kapattı. Erken oyunda yakaladığı ivme ile orta oyunda tüm koridorlara etki eden FabFaboulous, yerinde kullandığı Işınlan büyüleri ve takım savaşlarında çıkarttığı skorlarla BAUSuperMassive’in maçı rahat şekilde kazanmasında büyük pay sahibi oldu. BAUSuperMassive bu skorla liderliğini perçinlerken, YouthCrew cephesinde 4.lüğü kaybetme ihtimali doğmuş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir