League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos’u rahat geçen BAUSuperMassive ilk haftayı lider kapattı

2018 Kış Mevsimi üçüncü günde Galakticos karşısına çıkan BAUSuperMassive, formda rakibini yenerek ilk haftayı lider kapatmayı başardı.

Lige galibiyetlerle başlayan iki takımın mücadelesinde kazanan ilk hafta liderliğini de elde edecekti. İlk iki maçında oldukça iyi bir görüntü çizen Galakticos’un bir sürprize daha imza atıp atamayacağı konuşulurken, cevap BAUSuperMassive’den geldi. Rakibini makro oyunu çok iyi oynayarak geçen ekip, ilk hafta üçte üç yapmayı başardı ve zirveyi kimselere yar etmedi. Galakticos ise iki galibiyet bir yenilgi ile lige çok güzel bir başlangıç yapmış oldu.

Oyunun henüz ikinci dakikasında Stomaged’in orta koridora baskını GBM’in ilk kanı almasını sağladı. Bu andan sonra çok uzun bir süre maçta skor alınmadı ancak SUP oyunun tartışmasız hakimiydi. Özellikle alt koridorda çok büyük üstünlük kuran ekip, buradan maçın da kapatılmasını sağladı. Oyun başında Jimmy’nin rakip alt koridor ikilisinden gelen hemen her yetenek atışını yemesi ve koridorda tam can kalamaması bu farkın oluşmasında kilit nokta oldu. Makro oyunu çok iyi oynayan BAUSuperMassive, skor ihtiyacı dahi duymadan 29 dakikada galibiyete ulaşmayı başardı.

1 Comment

  • eren 23 Ocak 2018

    işte böyle sup devam et bu sene senden şampiyonluk bekliyoruzzz go sup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir