League of Legends League of Legends Haberleri

Royal Bandits, Dark Passage.Dominos’u mağlup etti

İkinci sırayı garantileyen Royal Bandits ile HWA Gaming’e yakalanma korkusu yaşayan Dark Passage.Dominos karşı karşıya geldi. Kazanan 43 dakika sonunda Royal Bandits oldu.

Günün üçüncü maçında, sıralama ile pek derdi kalmamış Royal Bandits, Dark Passage.Dominos karşısına çıktı. İki tarafın da meta seçimlerine önem verdiği maça Royal Bandits Ornn, Skarner, Cassiopeia, Tristana ve Janna beşlisi ile çıkarken, Dark Passage. Dominos’un kompozisyonu Camille, Sejuani, Orianna, Kalista, Tahm Kench şeklindeydi.

Galibiyete muhtaç taraf olan Dark Passage.Dominos, beklendiği üzere karşılaşmaya hızlı başladı. KaKAO’nun 4. dakikadaki üst koridor baskını sonucu Camille ilk kanı aldı. Ardından Royal Bandits’ten gelen cevaplar ve alt koridordaki savaştan bire iki çıkılması sonucu durum eşitlenmiş oldu. Bu dakikadan sonra oyun ilginçleşmeye başladı. KaKAO’nun ellerindeki Sejuani ile yapılan baskınların çoğundan sonuç alan Dark Passage.Dominos maç boyunca skor bazında üstünlüğünü korudu. Ancak buna karşın daha 27. dakikada Royal Bandits, rakibinin tüm inhibitör kulelerini yıkmayı başarmıştı. Bu şekilde altında hatrı sayılır bir üstünlük elde eden sarı siyahlılar, yaptıkları hatalar sonucu maçı fırlatmaya yaklaştı. Dakikalar 37’i Dark Passage skorda halen önde olmasının yanında, aldığı Baron güçlendirmesi ve kuleler ile beraber altında da eşitliği sağlamıştı. Oyunun yapılacak büyük bir takım savaşının ardından biteceği belliydi ve bu savaşı kazanan taraf Royal Bandits oldu. Ne var ki savaş esnasında oyunda bir hata oluştuğu belirlendi ve yaklaşık yarım saatlik ara sonrasında Dark Passage’ın talebiyle krono kırılma uygulandı. Bu dakikadan sonra Royal Bandits savaşmamayı tercih etse de Baron ve Kadim Ejderha’yı alarak oyunu bitirmeyi başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir