League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage.Dominos son maçında galip gelerek düşme potasından kurtuldu

Alt sıralardaki tie-breaker mücadelesinin ikili mi yoksa üçlü mü olacağını belli edecek mücadeleyi Dark Passage.Dominos kazandı. Böylelikle DP kendini tie-breaker potasından kurtarmış oldu.

2018 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin son gününde Dark Passage.Dominos, 5. sırayı garantilemek ve ligden düşme ihtimalini ortadan kaldırmak üzere YouthCrew karşısına çıktı. Dark Passage. Dominos Vladimir, Kha’Zix, Galio, Jhin, Tahm Kench beşlisi ile Vadi’ye inerken, YouthCrew ise Urgot, Trundle, Swain, Sivir, Braum kompozisyonunu tercih etti.

Tie-breaker oynayacak ikiliye dahil olmak istemeyen Dark Passage.Dominos maça oldukça hızlı bir tempo ile başladı. Erken oyunun ortalarında Galio ile beraber Swain’e kule altı baskını yapan Kha’Zix, ilk skoru DP cephesine getirmeyi başardı. Bu dakikadan sonra da tüm koridorlarda etkisini hissettiren KaKAO, Dark Passage.Dominos’un orta oyuna üstün girmesindeki en büyük etkenlerden biri oldu. Diğer yandan bir Alev, iki de Bulut Ejder’ini hanesine yazdırmayı başaran YouthCrew, oyuna ortak oldu.

Bu dakikadan sonra KaKAO’nun önderliğindeki Dark Passage tarafı çok küçük farklar ile öne geçmeye başladı. 30. dakika civarında Baron güçlendirmesini almayı başaran Dark Passage, 38. dakikada da YouthCrew’un başlattığı Kadim Ejderha’yı çalmayı başardı. Kadim Ejderha güçlendirmesi ile beraber yapılan savaşı da rahatça kazanan Dark Passage.Dominos, karşılaşmayı kazanarak 5. olmayı garantilemiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir