Tanıdık Yüzler: Xico

Tanıdık yüzler serimizin bu bölümünde konuk edeceğimiz isim, ligimizde forma giymiş en güleryüzlü orta koridor oyuncusu. 2015 ile 2016 yılları.

Devamını Oku

Lynx, Dark Passage’dan ayrıldı

Dark Passage, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada sözleşmesinin sona ermesiyle Lynx ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Devamını Oku

Zzus ve Crush, RunAway’e transfer oldu

CK’in yeni ekibi RunAway, daha önce ligimizde forma giymiş iki isim Zzus ve Crush ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Devamını Oku

Japone, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bursaspor Esports forması giyen destek Japone, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Devamını Oku

Japone takım aradığını duyurdu

Ülkemizdeki en iyi destek oyuncuları arasında gösterebileceğimiz Japone, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada free agent olduğunu ve takım aradığını duyurdu. 

Devamını Oku

VFŞL’de 7. hafta 2. gün maçları tamamlandı

Çekişmenin üst seviyede olduğu VFŞL’de 7. hafta karşılaşmaları devam ediyor. 

Devamını Oku

Beykent Uni YouthCREW, Inori’yi transfer etti

Son olarak ormancı pozisyonuna Koreli Savage’ı transfer eden Beykent Uni YouthCREW, kontrat veritabanına göre daha önce NA LCS’te mücadele eden Inori’yi.

Devamını Oku

Savage ve Impaler, Beykent Uni YouthCREW’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nde bir türlü alt sıralardan kendisini kurtaramayan Beykent Uni YouthCREW ormancı pozisyonuna Savage’ı, koç rolüne ise Impaler’ı transfer etti. 

Devamını Oku

Royal Bandits, Beykent Üniversitesi YouthCREW’a karşı galibiyete ulaştı

Ligin yükselen ekibi Royal Bandits, iyi performansını Beykent Üniversitesi YouthCREW karşısında da sürdürerek süper haftaya galibiyet ile başlamayı başardı.

Devamını Oku

BeykentUni YouthCrew, Dark Passage karşısında galip geldi

Vodafone Şampiyonluk Ligi 4.haftasının ikinci karşılaşmasında YouthCrew, Dark Passage’ı mağlup etti ve üçüncü galibiyetine ulaştı.

Devamını Oku

Beykent Üniversitesi YouthCREW, Rift Rivals’ın ikinci gününde de galibiyet alamadı

Beykent Üniversitesi YouthCREW, Rift Rivals’tan galibiyet alamadan ayrıldı. İkinci günde rakibi Team Just’a diş geçiremedi.

Devamını Oku

Beykent Üniversitesi YouthCREW, Rift Rivals’a mağlubiyet ile başladı

Bu yıl üç bölgeden toplamda dokuz takımın mücadele edeceği Rift Rivals turnuvasında bizim adımıza açılış maçı Beykent Üniversitesi YouthCREW ile.

Devamını Oku

DÜ Aurora, haftanın ilk galibiyetini Youth Crew karşısında aldı

Üçüncü haftanın ikinci karşılaşmasında DÜ Aurora, YouthCREW karşısında çok zorlanmadan bir galibiyet aldı. Seçim ekranında Shen, Nocturne ve Morgana üçlüsünü.

Devamını Oku

Bahçeşehir Supermassive, Beykent Üniversitesi YouthCrew’u mağlup ederek liderliğini sürdürdü

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 3. Hafta 1. Gün 2. maçında Bahçeşehir Supermassive, YouthCrew’u yaklaşık 35 dakika süren mücadele sonunda mağlup ederek.

Devamını Oku

Japone, YouthCREW yolcusu olabilir

1907 Fenerbahçe Espor ile başarılı bir yıl geçiren ardından geçtiğimiz mevsim Dark Passage’a transfer olan Bahadır “Japone” Çolak, Esporin’in haberine.

Devamını Oku