League of Legends League of Legends Haberleri

Japone, YouthCREW yolcusu olabilir

1907 Fenerbahçe Espor ile başarılı bir yıl geçiren ardından geçtiğimiz mevsim Dark Passage’a transfer olan Bahadır “Japone” Çolak, Esporin’in haberine göre YouthCREW yolcusu.

Sezon başında Berk “Mojito” Kocaman’ın yerine kaliteli bir yabancı ormancı almak isteyen ekip, alt koridorda zor destek beğenen Gökhan “Madness” Uçar için Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu ile anlaşmaya varmak istemişti. Bu girişimleri başarısız olunca ekip yabancı tercihini daha önce Longzhu Gaming’te -şimdi ki adı KINGZONE DragonX- forma giymiş olan Jang “Zzus” Joon-Soo’dan yana kullanmıştı.

Berk “Mojito” Kocaman’ın istenen verimi vermemesinin üzerine Japone gibi tecrübe kazanmış, çok yönlü ayrıca Madness ile arkadaş olan bir destek oyuncusunun boşa çıkmasıyla YC ekibi, destek rolüne bu oyuncuyu getirip yabancı hakkını ormancıdan yana kullanmak istiyor. Uzun süredir YouthCREW taraftarlarının eleştirdiği Mojito’nun YC’den sonra ne yapacağı merak konusu. Bunların dışında Madness’ın Zzus’u çok sevdiğini belirtmemiz gerek, ancak takımın üst sıralara tekrar oynayabilmesi için bu değişiklik şart gibi gözüküyor. Tabi bunların şimdilik bir dedikodudan ibaret olduğunu unutmayalım yani her şeye rağmen gerçekleşmeme ihtimali bulunuyor.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • yiğit can 3 Temmuz 2018

    verdıgınız habere gore yenı jungle’ı kım olabılır ve japonenın paylastıgı tweete gore 4. hafta ıtaıbarıyle oynayabılecek zzus ayrılacak mı sızn dusuncelerınız nelerdir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir