League of Legends League of Legends Haberleri

Savage ve Impaler, Beykent Uni YouthCREW’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nde bir türlü alt sıralardan kendisini kurtaramayan Beykent Uni YouthCREW ormancı pozisyonuna Savage’ı, koç rolüne ise Impaler’ı transfer etti. 

2017 sezonunda KMF’de yer almayı başaran YouthCREW, bu noktadan sonra bir türlü istikrarı yakalayamadı. Geçtiğimiz mevsim de iyi oynamasına rağmen takım TBF’ye yükselemedi. 2018 Yaz Mevsimi’nde orta koridorunu güçlendiren takım destek rolündeki Zzuss’un yerine de Japone’yi getirmişti. Japone’nin gelişi takımı hareketlendirdi. Fakat organizasyon beklenen atılımı gerçekleştirmek için bir radikal karar daha aldı.

YouthCREW’da uzun bir süredir yer alan Mojito yerine Savage’ı getiren takım, Koreli ormancı ile neler yapacağı merakla bekleniyor. Desteğe Türk oyuncu transfer etmesinin sebeplerinden birisi olarak ormana yabancı oyuncu getirmek olduğu bilinen YC’nin Savage’dan fazlasıyla faydalanacağı hemen hemen kesin. Oyuncu daha önce hem Kore’de hem Japonya’da oynamıştı.

Koç rolüne getirilen Impaler ise League of Legends sahnesini takip eden esporseverlerin hatırlayacağı bir isim. Profesyonel oyunculuk kariyerinde ormancı olarak görev alan Impaler, SUPA HOT CREW, Fnatic Academy, Team Coast, Renegades ve Huma gibi takımlarda da oynamıştı. Son olarak MnM Gaming’de oynayan Impaler’ın YC’de koç olarak Savage’a çok şey katacağını söylememiz mümkün.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir