League of Legends League of Legends Haberleri

Beykent Üniversitesi YouthCREW, Rift Rivals’ın ikinci gününde de galibiyet alamadı

Beykent Üniversitesi YouthCREW, Rift Rivals’tan galibiyet alamadan ayrıldı. İkinci günde rakibi Team Just’a diş geçiremedi.

Beykent Üniversitesi YouthCREW aslında Rus ekibi karşısında maça iyi başlamıştı. Elwind’in rakip ormancı ve üst koridor ikilisinin baskınlarına kalmasına rağmen skor vermemesi, Mojito’nun alt koridorda baskı kurması ve MagiFelix’in Yasuo karşısında rahat minyon biçebilmesi iyi bir başlangıç yapmamızı sağladı.

Team Just, öne geçmeye ilk kuleyi alarak başladı. Atom ve Taikki üst koridordan ilk kuleyi alırken Mojito, Zzus ve Madness’in alt taraftan kuleyi alamaması ilk defa eşitliği bozmuştu. Diğer karşılaşmalara göre daha yavaş geçen maçta Rusya temsilcisi, Elwind’in takımdan ayrı oynamasını her fırsatta değerlendirmeye çalıştı. Bizim adımıza iyi görünen iki isim Zzus ve Elwind’di. Doğru zamanda doğru yerde bulunan Zzus birçok kez takım arkadaşlarının hayatını kurtardı. Elwind ise kamp yemesine rağmen rakip üst koridor Atom’a iyi bir baskı kurdu. Ancak Madness’in takım savaşlarında istediği aralığı bulamaması ve MagiFelix’in yokları oynaması savaşların kaybedilmesine sebep oldu. Zamanla üstünlüğünü kabul ettiren TJ 29.dakikada yaptığı ışınlan oyunu ile harika bir savaş çıkartarak tüm taşıyıcılarımızı öldürdü. Ardından Baron güçlendirmesini arkasına alan Rus ekibi inhibitör açtı. 36.dakikada bir kere daha Baron pitinde takımımızı kıstıran TJ, Baron’u aldı ve orta koridordan ittirerek oyunu bitirdi.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir