League of Legends League of Legends Haberleri

Zzus ve Crush, RunAway’e transfer oldu

CK’in yeni ekibi RunAway, daha önce ligimizde forma giymiş iki isim Zzus ve Crush ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Overwatch’un başarılı organizasyonlarından RunAway, League of Legends’a atılma kararı alarak CK’den yerini ayırttı. Ekibin nasıl bir kadro kuracağı merakla bekleniyordu. İlk olarak nişancısını açıklayan RunAway, Moo’yu transfer ettiğini duyurdu. Orman için Bluff ile anlaşan takım üst koridora ünlü oyuncu Seraph’ı transfer etti. Ekip, bugün yaptığı açıklamayla ormancı Crush ve destek Zzus ile anlaşma sağlandığını duyurdu. Takımın yeni sezon kadrosu on kişilik olabilir.

Alt koridor için son olarak VSG’de oynayan Moo ile anlaşan RunAway, orman rolü için Bluff ile anlaşma sağladı. Bluff geçtiğimiz yıl MVP’de iffy ismiyle oynuyordu. Takımın orta koridor transferi henüz belli değil. Bugün yapılan açıklamaya göre iki yeni takviye Zzus ve Crush oldu. Zzus geçtiğimiz yıl bbq Olivers forması giydi. Crush ise Sandbox Gaming’de yedek ormancı rolündeydi.

Zzus, ligimizde YouthCrew forması giydi. Crush ise Dark Passage’da oynadı. Crush, Zzus’a kıyasla ülkemizde daha az ve başarısız bir zaman geçirdi. Koreli destek YouthCrew formasıyla son mevsiminde bireysel olarak fena olmasa da takım içinde yaşanan sıkıntılardan dolayı başarısız bir mevsimi gerisinde bıraktı.

Takımın üst koridorunda LCS’ten tanıdığımız Seraph olacak. Seraph, 2017’de Team EnvyUs’tan ayrıldıktan sonra bir süre ortalarda görünmemişti. Bakalım RunAway’in orta koridor transfer kim olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir