League of Legends League of Legends Haberleri

Japone, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Bursaspor Esports forması giyen destek Japone, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

1907 Fenerbahçe Esports formasıyla isminden bahsettiren Japone burada yakaladığı başarıların ardından ülkemizde saygı gösterilen desteklerden bir tanesi oldu. Son olarak Bursaspor Esports forması giyen isim Alive ile iyi bir uyum yakaladı ve Koreli nişancının iyi performansına önemli derecede etki etti. Mevsimin son bulmasıyla Japone’nin takımda kalıp kalmayacağı merak ediliyordu. Deneyimli oyuncu takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Bir süre Yükselme Ligi’nde mücadele eden Japone ilk VFŞL maçına 1907 Fenerbahçe Espor formasıyla çıktı. Fenerbahçe ile iyi işler başaran oyuncu ismini duyurmayı başardı. Yaz Mevsimi şampiyonu olan ekip Worlds’e gitmeye hak kazandı. Worlds Ön Elemeleri’ni de geçen 1907 Fenerbahçe Espor gruplara kadar yükseldi. Japone bu sezonun ardından Dark Passage’a transfer oldu. KaKaO, Ruvelius ve Marshall gibi oyuncular transfer eden DP takım içi sorunlar nedeniyle başarılı olamadı ve Japone’nin bir sonraki durağı YouthCrew oldu.

YC kötü günler geçirdiği için ligden düşmemek için deneyimli desteği transfer etti ancak yine de ligden düşmekten kurtulamadı. Japone yeniden Fenerbahçe’ye döndü ve bir şampiyonluk daha kazandı. Ekip MSI Ön Elemeleri’nde elendi. Son olarak Bursaspor Esports forması giyen destek Yaz Mevsimi’nde play-off’lara kalamadı.

Japone’nin yurt dışına transfer olup olmayacağı ilerleyen günlerde belli olacak. Bakalım tecrübeli desteğin bir sonraki takımı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir