League of Legends League of Legends Haberleri

Bahçeşehir Supermassive, Beykent Üniversitesi YouthCrew’u mağlup ederek liderliğini sürdürdü

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 3. Hafta 1. Gün 2. maçında Bahçeşehir Supermassive, YouthCrew’u yaklaşık 35 dakika süren mücadele sonunda mağlup ederek ligde 6. galibiyetini aldı ve liderliğini devam ettirdi.

Şampiyon seçim-yasaklama ekranında Bahçeşehir Supermassive metanın güçlü tercihlerini yasaklarken, Beykent Üniversitesi YouthCrew tercihini Zeitnot üzerinde kullandı. Yasaklanan bu nişancılarla birlikte açıkta kalan Varus’u rakibe kaptıran Supermassive’de Zeitnot tercihini Swain’den yana kullandı.

Maçın erken safhaları her koridorda dengeli geçerken Magifelix 6. dakikada yukarı koridordaki 3’e 3 savaşta fabFabulous’tan Aatrox skorunu çıkardı. Dakika 8’de Zzus’un Braum’unun 5. seviyede kalmasının avantajını kullanarak Zeitnot skoru eşitledi. 11. dakikada YouthCrew dağ ejderini alırken GBM, Galio ile orta koridor ilk kulesini alarak cevap verdi. Bu dakikadan sonra Altın farkında öne geçen Bahçeşehir Supermassive, Baron etrafındaki savaşları da kazanarak Nashor’u katletti.

Baron etkisiyle birkaç kule almayı başaran SuperMassive bu etkinin bitmesiyle takım kompozisyonunun kuşatma yönünden zayıf olmasından dolayı farkı açmakta zorlanırken savaşlarda da avantajlı ayrılmayı başaramadı ve fark 10 bin altından 5 bin altınlara kadar düştü. Dakika 35 de baron etrafında çıkan savaşta Madness’ı korumasız bularak Varus skorunu çıkaran SUP, rakibin hasar kaynağını ve devamında diğer üyelerini düşürerek maçı kapattı.

Maçın en değerli oyuncusu takım savaşlarındaki başarılı Fiddlesticks performansı ile SnowFlower oldu.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir