League of Legends League of Legends Haberleri

DÜ Aurora, haftanın ilk galibiyetini Youth Crew karşısında aldı

Üçüncü haftanın ikinci karşılaşmasında DÜ Aurora, YouthCREW karşısında çok zorlanmadan bir galibiyet aldı. Seçim ekranında Shen, Nocturne ve Morgana üçlüsünü bir arada alabilen Aurora maç başlamadan kurduğu üstünlüğü Vadi’ye yansıtmayı bildi.

Yavaş tempoda başlayan maçta Alev Ejderi’ni nehirde görüş olmadığını fark eden Nocturne dakika beşte tek başına almayı başardı. İlk kan ise dakika on birde üst koridorda alındı. Nocturne’un ultisinin maçta ilk etkisi burada ortaya çıktı. Ornn skorunu Shen ile beraber almayı başardı. Dakika on ikide AUR Vadi’nin Alameti’ni katletmeyi başardı ama ilginç bir sahne yaşandı. Hiçbir oyuncu kırk beş saniye boyunca Alamet’i almaya gidemedi ve bu sebeple güçlendirme karşılaşmada kullanılamadı.

Maçtaki ilk takım savaşı dakika 20’de ejder çukurunun önünde yaşandı. Savaşta üç rakibini katletmeyi başaran AUR ikinci alev ejderini de almayı başararak çok önemli bir avantaj yakaladı. Bu sağladığı üstünlüğü dakika 27’de Baron’a dönüştüren takım, alt koridorda yaptığı kuşatma sonucunda gerçekleştirdikleri katliam ile oyunu tam 30 dakika içinde kazanmayı başardı.

DÜ Aurora, bu galibiyet ile mevsimde dördüncü galibiyetini alırken Youth Crew altıncı mağlubiyetini aldı ve Rift Rivals öncesi beklenen ışığı yansıtamadı.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir