League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL’de 7. hafta 2. gün maçları tamamlandı

Çekişmenin üst seviyede olduğu VFŞL’de 7. hafta karşılaşmaları devam ediyor. 

2. gün maçları bugün tamamlandı. Günün ilk maçında Dark Passage ile HWA karşı karşıya geldi. Son haftaların çıkıştaki takımı 9. maçında 8. galibiyetini aldı. Ligin ilk yarısındaki kötü oyununu telafi etmek istermişçesine iyi bir oyun sergileyen ekip, yine HWA karşısında erken oyunu iyi oynadı. Maçın büyük bir bölümünü önde götürmesine rağmen orta koridorda gereksiz bir şekilde yakalanıp üç oyuncusunu kaybeden DP’de günü Kirei kurtardı. HWA’nın başladığı Baron’u çalan oyuncu, takımın güçlendirmeyi alarak maçı tamamlamasını sağladı.

Bursaspor ile Doğuş Üniversitesi AURORA arasındaki maç da Bursaspor’un tüm maçı domine etmesi ve galibiyete ulaşmasıyla sonuçlandı. Kindred’ın erken oyundaki aktif oyunları Bursa’nın istediği pozisyonlara sahip olmasını sağlarken, Tolerant’ın Pyke ile harita baskınları takıma skorlar getirdi. Kararlı bir şekilde orta koridordan iki kule alan ekip, takım savaşlarıyla maçı kazanmasını bildi. BUR’da Hades’in Yasuo oyunu öne çıkarken AUR’da Wisdom ile Naru’nun haritaya hiç etki edemediğini de belirtelim.

Oldukça kötü bir mevsim geçiren YouthCREW ise Bahçeşehir SuperMassive karşısında galibiyete ulaşan taraf oldu. Yeni ormancısı Savage ile ilk maçına çıkan YC, erken oyunda Nocturne’ün ultisini çok iyi kullandı ve SUP’a karşı net bir üstünlük sağladı. Daha iyi bir takım kompozisyonu kuran YC, bedavadan Baron dahi aldı ve karakteristiğinin dışında oynayan SUP’un bu hatalarını çok iyi değerlendirdi. GBM’in Vladimir seçimi takımı kurtarmaya yetmedi ve orta koridorda 33. dakikadaki takım savaşının ardından YC Nexus’u yıkarak zafer elde etti.

Günün son maçında Royal Bandits ile 1907 Fenerbahçe karşı karşıya geldi. FB’nin oldukça dengesiz bir kompozisyon kurmasına karşın RB ilk seçim olarak yaptığı Graves bu önceliğinin hakkını verdi. Alt koridorda FB’nin Soraka tercihini çok iyi bir şekilde cezalandıran RB, bol skorlu geçen maçta rakibin yenmeyi başardı ve zirvedeki yerini daha da sağlamlaştırdı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir