League of Legends League of Legends Haberleri

HWA karşısında kazanan BAUSuperMassive, haftayı yenilgisiz kapattı

Üçüncü günün açılış maçında HWA Gaming karşısına çıkan lider BAUSuperMassive, rahat bir galibiyet alarak haftayı üçte üç ile noktaladı.

Normal sezonu lider bitirmeyi daha önce garantileyen BAUSuperMassive, Tristana, Taliyah ve Olaf’ı yasaklayarak mavi taraftaki HWA’nın ilk sıradan Caitlyn almasının önünü açtı. Karşı seçim olarak Sejuani ve Varus alan ekip, ilk fazı Sion ile noktaladı. Rakibin kitle kontrol silahlarını gören HWA, Zac’in yanında Morgana’yı direkt olarak kilitleyerek, şampiyona yönelik herhangi bir yasaklamanın önüne geçmiş oldu. İkinci aşamada Xico’dan beklenmedik bir seçim geldiğini gördük. Başarılı orta koridor tekli derecelide zaman zaman seçildiğine şahitlik ettiğimiz Viktor’u kendileri adına son seçimden kilitledi. GBM ise bu tercihe Vladimir ile karşılık verdi.

Maçın henüz ikinci dakikasında ilk aksiyona tanıklık ettik. Stomaged rakip ormandan gelerek alt koridora baskın yapmaya hazırlanırken çıkan ikiye iki savaşta, bir önceki günün takımı adına MVP’si Revanche ilk kan skorunu almayı başardı. Ancak SUP nişancısına geri dönüş skorlarını bırakarak buradan önde çıkmayı bildi. Bir sonraki baskınını orta koridora yapan Stom, buradaki taşıyıcısına da skor bırakarak takımını öne geçirdi. Mücadelede çıkan ilk büyük takım savaşında alt koridorda bir anda beş kişi olmayı başaran SUP galip ayrıldı ve hem üç skor hem de ilk kule skoruyla aradaki farkı iyice açtı. Öyle ki, henüz 20. dakikada HWA, 10 bin altın gerideydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir