League of Legends League of Legends Haberleri

BAUSuperMassive, Team Aurora’yı rahat geçti

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde ilk hafta heyecanı BAU SuperMassive – Team Aurora maçı ile son buldu. Gülen taraf 21 dakika sonunda SUP oldu.

Haftaya birer galibiyet ve mağlubiyetle başlayan taraflar, skor tablosunda rakiplerinin üstüne çıkmak için mücadele etti. BAUSuperMassive vadiye Ornn, Nocturne, Xerath, Ezreal, Morgana beşlisi ile çıkarken; Team Aurora’nın kompozisyonu Aatrox, Graves, Lulu, Vladimir, Alistar şeklindeydi. Erken oyundaki küçük savaşların ve bire birlerin tamamına yakınını kazanan BAUSuperMassive oyuna çok büyük bir üstünlük ile başladı. Altı skorun ve kulelerin getirdiği rahatlık ile makro oyunu da hızlı ve etkili şekilde oynayabilen son şampiyon, 11. dakika itibariyle altın farkını 5 bin’e kadar çıkardı.

Erken oyundan orta oyuna geçiş sırasında Aurora’dan birkaç toparlanma hamlesi izledik. Üçe üç ve dörde dört savaşlarda oyun başındaki kadar etkisiz gözükmeyen ekip Hioss’un elindeki Aatrox ile beraber oyunu tutmaya çalıştı. Yine de henüz dakikalar 20’yi göstermeden BAUSuperMassive lehine açılan inhibitör ibreyi tümüyle bu tarafa çevirdi. Bu dakikadan sonra Xerath’lı, Ezreal’lı kompozisyonu ile hatasız bir kuşatma gerçekleştiren SuperMassive, 21. dakikada maçı bitirerek puan tablosundaki durumunu 2-1’e getirdi. Team Aurora ise bu sonuçla beraber Yaz Mevsimi’ndeki ikinci mağlubiyetini almış oldu.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir