League of Legends League of Legends Haberleri

Behave ve Raxxo, Rogue Akademi’ye transfer oldu

Rogue Akademi, Raxxo ile kontratını uzatırken orman pozisyonu için son olarak Future Perfect WLG forması giyen Behave ile anlaştı.

Takımın LEC Bahar Mevsimi’nde gösterdiği başarısız performansın ardından akademi kadrosunda bulunan oyuncuları as takıma yükseltmesiyle akademi takımında ciddi açıklar oluştu. Geçtiğimiz mevsim Rogue Akademi forması giyen Inspired, Larssen, Woolite ve Vander as takıma yükseldi. Bunun üstüne akademi kadrosu için Selfie’yi transfer eden ekip üst koridorda Finn-Profit ikilisini kullanmaya devam edecek. Alt koridorda HeaQ ve Raxxo’yu düşünen ekip son olarak orman pozisyonu için Behave ile anlaştı.

Yükselme Ligi’nde Beşiktaş Esports forması da giyen oyuncu takımıyla şampiyon olmayı başarmıştı. Yükselme Ligi’nde gayet iyi bir performans sergileyen ormancı kariyerine Avrupa’nın yerel liglerinde devam etti. İlk olarak ülkesi Polonya’da forma giyen oyuncu Illuminar Gaming’le Ultraliga şampiyonu olmayı başardı. Ardından Sırp ekip Crvena Zvezda’da oynayan oyuncu kısa bir süre sonra Future Perfect WLG ekibiyle EU Masters’a katılım sağladı.

Daha önce ligimizde de forma giyen Behave takımın Polonya Ligi olan Ultraliga’da mücadele eden akademi kadrosunda yer alacak. Deneyimli oyuncunun Polonyalı olması takımın geneli için bir hayli önemli. Akademi takımında 3 Polonyalı bulunuyor ve kadro bir hayli esnek. Behave, üst düzey bir performans sergilemesi dahilinde LEC’de de mücadele edebilir. Oyuncunun takım arkadaşlarıyla iletişimini doğru kurması halinde ligin en iyi ormancılarından biri olabilecek potansiyele sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bakalım takımın gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir