League of Legends League of Legends Haberleri

Bendix, Beşiktaş Esports’a transfer oldu

Son olarak Sangal Esports forması giyen Bendix, Beşiktaş Esports Akademi’nin yeni orta koridoru oldu.

VFŞL Yaz Mevsimi için genç oyunculardan kurulu bir kadro yapılanmasına giden Beşiktaş Esports, as ve akademi kadrolarını tamamladı. Takımın yeni kadrosuna baktığımızda as ve akademi kadrosunda yer alan oyuncuların birbirleriyle değişmeli oynayabileceğini görebiliriz. Takımın Yaz Mevsimi kadrosundaki tek eksik ikinci bir orta koridordu. Beşiktaş, Riot Games Kontrat Veritabanına bu boşluğu Bendix ile doldurdu.

Kariyerine 2018 yılında başlayan Bendix, henüz çok yeni bir oyuncu. İlk olarak Riddle Eports forması giyen orta koridor buradan Horsens Esports Yellow’a transfer oldu. Danimarka Ligi’nde mücadele eden oyuncu takımıyla düşme potasına kadar geriledi. Ardından Twitter Randomz, Randomz v2 ve Hobro Vikings formaları giyen Bendix, kariyerinin ilk bölümlerinde önemli bir başarı elde edemedi. Danimarkalı orta koridor Hobro Vikings ile Danimarka Ligi’ni 5. sırada bitirdi.

Son olarak Sangal Esports forması giyen orta koridor takımıyla Premier Tour’da boy göterdi. Ardından Almanya Birinci Ligi’ne çıkmak için eleme oynayan ekip bu amacına ulaşamadı. Bu transferle birlikte Beşiktaş Esports Akademi kadrosu tamamlandı. Mayhem, Kireas/Robin, Bendix, Neos, Minor. Kontratı devam eden Kairos’un ne yapacağı henüz belli değil. As kadroda yer alan Smoke da performansına göre Akademi Ligi’nde mücadele edebilir.

İddialı bir akademi kadrosu kuran Beşiktaş Esports, Akademi Ligi’nde ipi göğüsleyebilir. Bakalım takımın ligdeki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir