League of Legends League of Legends Haberleri

Beşiktaş Esports, Dark Passage karşısına Robin ile çıkacak

İki genç ormancısını değişmeli olarak kullanan Beşiktaş Esports, yarın oynanacak Dark Passage mücadelesine Robin ile çıkma kararı aldı.

Mevsime genç sayılabilecek bir kadroyla giriş yapan Beşiktaş Esports son haftalara kadar gayet iyi gidiyordu. Mevsime Smoke’la başlayan ekip oyuncuyla yollarını ayırdı ve üst koridoru Mayhem’e emenet etti. Ormanda ise Robin ve Kireas değişmeli olarak oynadı ancak uzun süredir Vadi’ye inen isim Kireas’tı. Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre takım ormancı rolünde bir değişikliğe gitti. Beşiktaş Esports, yarın oynanacak Dark Passage mücadelesine Robin ile çıkmaya karar verdi.

Robin geçtiğimiz mevsim 1907 Fenerbahçe Espor Akademi’yle şampiyon olmayı başardı. Akademi Ligi’nde harika bir performans sergileyen oyuncu rakiplerinin bir gömlek üstünde olduğunu gösterdi. Diğer taraftan Kireas ise yine sağlam bir performans izletti. Birkaç maç VFŞL tecrübesi de yaşayan oyuncu tecrübelendi. Beşiktaş mevsime Kireas ile başladı ancak bir süre sonra Robin’e döndü. 3 hafta boyunca Robin’i oynatan ekip ormancının performansından memnun kalmadı ve son 7 maçta Kireas’a şans verdi.

İki genç ormancı öekişmeli bir şekilde formayı kapmaya çalışıyor. Kireas son zamanlarda belirgin bir performans düşüklüğü yaşadı ve takım oynadığı son 4 maçtan mağlup ayrıldı. Beşiktaş play-offlara girmeyi garantiledi ancak takım 6. sırada yer alıyor. Son haftada gelecek 2 galibiyet BJK’yi üst sıralara taşıyabilir. Takımın üçüncüyle arasında sadece 1 galibiyet fark bulunuyor.

Bakalım Robin bu hafta nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir