League of Legends League of Legends Haberleri

Beşiktaş Esports, Kireas ile sözleşme uzattı

Beşiktaş Esports, geçtiğimiz sezon kadroda yer alan genç ormancısı Kireas ile yeniden anlaştı.

Partnerlik sisteminin gelmesiyle yeniden yapılanmaya giden Beşiktaş Esports, iddialı bir kadro kurdu. Panky, Gilius ve Nagne gibi isimlerle anlaşan ekip akademi takımı için Danimarka doğumlu yerli ormancı Kireas ile anlaşma sağladı. Sezon içinde beklenen başarı gelmeyince sonlara doğru Vadi’ye akademi oyuncuları ağırlıklı bir kadroyla inen ekip play-off’lara kalamadı. Geçtiğimiz mevsim genç oyunculara yönelen Beşiktaş, sezonun sona ermesiyle kadrodaki herkesle yolları ayırdı. Bugün yapılan açıklamaya göre genç ormancı Kireas ile sözleşme uzatıldı.

Profesyonel olarak ilk deneyimini Beşiktaş Esports Akademi formasıyla yaşayan oyuncu, Gilius ve SeongHwan gibi isimlerin yedeği olarak oynadı. Akademi Ligi’nde iyi performanslar sergileyen isim takımıyla bir kez yarı final gördü. Kış Mevsimi’nin sonlarına doğru VFŞL’deki ilk şansını bulan ormancı fena olmayan performanslar sergiledi. Bunun üzerine Beşiktaş, Kireas’ı Yaz Mevsimi için as kadroda tuttu.

Robin ile birlikte değişmeli olarak oynayan genç oyuncu genele bakıldığında takım arkadaşına kıyasla daha iyi bir performans sergiledi. Beşiktaş’ın gelecek sezona 5 Türk’le girmesi bekleniyordu. Takımdaki herkesle yolları ayıran ekip gelecek sezon için genç ormancısı Kireas ile yeniden anlaşma sağladı. Kireas, takımın as ormancısı konumunda yer alacak. HolyPhoenix’ten öğrendiklerini Vadi’ye yansıtmayı başarırsa bu sezon onun sezonu olabilir.

Bakalım Beşiktaş Esports gelecek mevsim neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir