Beşiktaş Esports, Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Kadrosunu Duyurdu League of Legends

Beşiktaş Esports, Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi Kadrosunu Duyurdu

Şampiyonluk Ligi takımlarından Beşiktaş Esports, 2023 League of Legends Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi kadrosunu duyurdu. Ekip mevsimi tamamladığı kadrosunu koruyarak yoluna üst koridorda Nuq, ormanda Kireas, orta koridorda Ksaez ve alt koridorda ANDARIEL ve Absolute beşlisiyle mücadele edecek.

Beşiktaş Esports için Kış Mevsimi Nasıl Geçti?

Normal sezonu 6 galibiyet 8 mağlubiyet ile 6. sırada tamamlayan Beşiktaş playoff’lara son sıradan dahil oldu. İlk maçta ligi 3. sırada tamamlayan Dark Passage ile karşılaşan ekip seriden 3-2 üstünlük ile ayrıldı. Normal sezona göre playoff’larda daha derli toplu bir görüntü çizen ekibin ikinci turdaki rakibi Papara SuperMassive’di. Oynanan 4 harita sonunda rakibine 3-1 boyun eğen Beşiktaş Esports için 2023 Kış Mevsimi sona ermişti.

Geçtiğimiz mevsime şu anki güncel kadrosundan farklı bir beşli ile başlayan Beşiktaş yenilenmesiyle birlikte yükselişe geçmişti. Şampiyonluk Ligi’nin eski ve deneyimli takımlarından Beşiktaş uzun süredir ligde mücadele veriyor. Şu an oynanan Kış Mevsimi’nde yer alan Beşiktaş Esports; üç Türk, iki de Koreli oyuncu ile ligde yer alıyordu. Poss, MGX, Kireas, ANDARIEL ve Goliath ile ligde oynadıkları Dark Passage, 5 Ronin, Papara SuperMassive ve NASR Esports maçlarında sadece 5 Ronin takımına karşı galibiyeti almıştı. 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir