League of Legends

Bir Kart Değil Bütün Deste | Twisted Fate

Bir Kart Değil Bütün Deste | Twisted Fate

 

Bazı karakterler vardır, oyun fark etmeksizin, karizması, replikleri, ses tonu artık aklınıza gelebilecek her detayı ile o karakter gerçekten bir karizma haline gelir. Hikaye modlu oyunlara bakalım, mesela, God of War. Kratos o kadar heybetli, o kadar derin bir halde çıkıyor ki karşımıza, karizmasını 1 kilometre öteden görebiliyorsunuz. 

Şimdi gelelim yazımızın baş karakterine, Twisted Fate. TF, gerçekten League of Legends için fazlasıyla karizmatik bir karakter. Özellikle biraz geriye gidip baktığımızda, “A Twist of Fate” animasyonunun başında, karakter gerçekten herkesi kendine mest ediyor.

Gelelim karakterimizin görünüşüne.

Şapkası ile yüzünün bir kısmını saklaması, kendine has sakalları ve uzun saçlarıyla ayrı, has bir karizması var. Splash Arta bakarak söylüyoruz, elindeki kartı tutuşu, destesine olan hakimiyeti, kartlara olan ilişkisini ve akabinde de hikayesini destekler nitelikte. Kıyafeti ile de bir bütün olan Fate, gerektiği zaman alaycı bir tavır, gerektiği zaman bir kumarbaz, gerektiği zaman da bir kaçak olabiliyor. Üstüne üstlük, gerek orjinal dilinde gerek Türkçe çevirisinde de ses tonu başta olmak üzere replikleri de oldukça orjinal bizce.

Bizim favorimiz, alaycı bir tavırla söylediği “Çoktan kazandım!”  ve “Sadece bir aptal dağıtılan kartlara razı olur!” repliği.

Repliklerin tamamı için: 

Bütün detayları göz önünde bulundurarak diyoruz ki, bizce Twisted Fate oyunun en havalı karakterlerinden bir tanesi, hatta en havalısı. 

O halde diyoruz ki, “Bir kart değil, bütün deste!”.

Yazımızın sonunda sizleri, “A Twist of Fate” animasyonu ile baş başa bırakıyoruz. Keyifli seyirler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir