League of Legends League of Legends Haberleri

Blaber, Cloud9’ın as ormancısı oldu

Kuzey Amerikalı oyuncu Blaber, takımı Cloud9’ın yaptığı açıklamaya göre LCS 2020 Bahar Mevsimi’nde as ormancı olarak Vadi’ye inecek.

Geçtiğimiz yıl LCS Finali oynamayı baştan Cloud9 için Worlds serüveni çok uzun sürmedi. Lig döneminde Svenskeren’a şans veren isim Blaber’ı yedekte tuttu ancak Worlds 2019’da Amerikalı ormancıyı da oynattı. MVP Svenskeren, sezonun sona ermesiyle takımdan ayrıldı ve LCS’in yeni ekibi Evil Geniuses’ın yolunu tuttu. Bunun üstüne Blaber kadroda kaldı. Bugün yapılan açıklamaya göre Kuzey Amerikalı ormancı, Licorice, Nisqy, Zven ve Vulcan’ın yanında as ormancı olarak Vadi’ye inecek.

Kariyerinin tamamını Kuzey Amerika’da geçiren ormancı ilk olarak NA CS’e katılmaya çalışan amatör takımlarda forma giydi. Ardından ünlü Tyler1 Championship’te oynayan isim Cloud9’ın dikkatini çekti ve 2018 yılının başında takımla sözleşme imzaladı. Blaber ilk olarak akademi kadrosunda yer aldı. Burada iyi bir performans sergileyen isim as takıma yükseldi ve Svenskeren’la değişmeli oynadı. Amerikalı ormancı ilk mevsiminde LCS Finali gördü.

O mevsimde Bölge Finalleri’ni kazanna C9, Worlds’e gitti ve yarı final oynadı. Blaber bu süreçte zaman zaman forma bulabildi. Akademi ve as kadro arasında mekik dokuyan isim iki yılda iki Worlds gördü. Bu sayede tecrübelenen ormancı, takım tarafından yapılan açıklamaya göre gelecek mevsim as kadroda yer alacak. Cloud9, yeni sezona girerken alt koridorunda değişiklik yapmıştı.

Blaber’ın nasıl bir performans sergileyeceğini bekleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir