League of Legends League of Legends Haberleri

Black, profesyonel oyunculuk kariyerine ara verdi

Dark Passage’ın nişancısı Black, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada profesyonel oyunculuk kariyerine ara verdiğini ve askere gideceğini duyurdu.

Ligin en çok gelecek vadeden oyuncularından biri olan Black, geçtiğimiz günlerde tekliflere açık olduğunu duyuran bir tweet paylaştı. Espor camiası tarafından şaşkınlıkla karşılanan bu paylaşım sonrası takımın koçu Lanista bir duyuru yayımladı ve Wasteee’nin as kadroya yükseldiğini duyurdu. Bunun üstüne Black, bugün paylaştığı yazıda profesyonel oyunculuk kariyerine ara verdiğini ve uzun dönem askerlik yapacağını duyurdu. Açıklamanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel oyunculuk kariyerine geçtiğimiz sezon başlayan Black çaylak sezonunda harika performanslar sergiledi. Bu beklenmedik performansların ardından yerli nişancı pozisyonunda çok iyi yerlere gelebileceği konuşulurken geçtiğimiz günlerde yedek kaldı. Yedek kalmasının ardından tekliflere açık olduğunu duyurdu ve bazı takımların ilgisini doğruladı.

Dark Passage bu mevsim harika bir performans sergiliyor. 9 maça çıkan ekip 7 galibiyet alırken sadece 2 mağlubiyet gördü. Ligin ilk sırasını 1907 Fenerbahçe Espor ile paylaşıyor. Dark Passage’da işler iyi gidiyorken yapılan bu değişikliğin ardından performansın sabit kalması takım için çok faydalı oldu.

Wasteee ve Absolute ikilisi gayet iyi bir uyum yakaladı. Takımın bu sezonu Wasteee ile sonlandırması bekleniyor. Black’in ise FORG1VEN tarzı bir dönüş yapabileceğini unutmamak gerek. Yunan nişancı da 2 yıllık aranın ardından sahneye dönmüştü. FORG1VEN’ın senaryosu çok da mutlu sonuçlanmadı ancak Black’i bambaşka bir kariyer bekliyor olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir