League of Legends League of Legends Haberleri

Black, Team Aurora’ya transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde profesyonel oyunculuk kariyerine ara verdiğini açıklayan Murat “Black” Ayaz, VFŞL ekiplerinden Team Aurora‘ya transfer oldu.

Nişancı VFŞL 2020 Kış Mevsimi’ne Dark Passage forması altında başlamıştı. Black sonrasında takım ile yollarını ayırmış, önce kendine yeni bir ekip aradığını daha sonra profesyonel oyunculuk kariyerine ara vererek askere gideceğini açıklamıştı.

Black, Dark Passage ile VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde 5 karşılaşmada forma giydi. Oynadığı maçlarda oldukça iyi performans gösteren oyuncu 5.1 KDA elde etti. Daha önce herhangi bir takımda forma giymeyen Black, geçtiğimiz  mevsim ilk kez Vadi’de boy göstermişti. Oyuncu geçtiğimiz sezon ve bu sezon gösterdiği performansla geleceğinin parlak olduğunu herkes kanıtladı. Kendisinden beklenenin bir hayli üstünde oynayan nişancı takımının kazanma koşullarından biri olmayı başarmıştı. Black profesyonel oyunculuk kariyerine geçtiğimiz sene Dark Passage’da başlamıştı.

Team Aurora, 2020 kadrosu için orta koridora Hollandalı Kruimel’i transfer etti ve çevresine 4 Türk aldı. Madly, Elramir, Rhioni ve Algos ile lige 2 galibiyet alarak başlayan ekip de işler sonradan bozuldu. Çıktığı son 6 karşılaşmanın yalnızca 1’ini kazanan Team Aurora ilk kan değişikliğini nişancı pozisyonunda yapmış gibi gözüküyor. Team Aurora nişancısı Rhioni profesyonel profesyonel oyunculuk kariyerine geçtiğimiz yaz mevsiminde Galatasaray Akademi’de başladı. Bu sezon başında Team Aurora’ya transfer olarak ana sahneye ayak basan nişancı, takımının kazandığı maçlarda iyi performansıyla öne çıktı. Rhioni oynadığı 8 karşılaşmada 2.7 KDA elde etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir