League of Legends League of Legends Haberleri

Blank ve Pirean, Sengoku Gaming’e transfer oldu

LJL ekiplerinden Sengoku Gaming, orta koridor Pirean’ın transferinin yanında ormancı Blank ile yeniden anlaşıldığını duyurdu.

Ekonomik açıdan yavaş yavaş büyümeye başlayan liglerden biri olan LJL’de takımların yatırımları artmış durumda. Geçtiğimiz mevsim iki Koreli ile oynayan Sengoku Gaming bunların bir örneği. Bugün yapılan açıklamaya göre takım bir mevsim daha bu tarifeyi sürdürecek. Geçtiğimiz mevsim Koreli çekirdeğini yetenekli isimlerden kuran ekip yeni sezona da bu kadro yapılanmasına benzer bir beşliyle devam edecek. Koreli ormancı Blank ile yeniden anlaşan Sengoku, orta koridor için geçtiğimiz mevsimi SK Gaming’de geçiren Pirean’ı transfer etti.

Geçtiğimiz yılın başında kurulan Sengoku Gaming, ilk mevsiminde üç Japon ve iki Koreli’yle mücadele etti. Yaz Mevsimi’nde kesenin ağzını açan ekip son olarak SKT forması giyen Blank ile anlaşma sağladı. Koç pozisyonu için Poohmandu’yu transfer eden Sengoku, nişancı OdduGi’yi kadroda tuttu. İlk mevsiminde dördüncü olan takım geçtiğimiz mevsim ise altıncı olabildi. Sezonun sona ermesiyle takımdaki Korelilerin sözleşmeleri sona erdi.

Bugün yapılan açıklamaya göre ormancı Blank ile sözleşme uzatıldı ve orta koridora Pirean transfer edildi. Daha önce SKT’de beraber oynayan bu ikilinin orman ve orta koridor uyumunu yakalamaları bekleniyor. Pirean geçtiğimiz sezon çok iyi bir performans sergileyemedi. Sengoku bu transferlerin yanında ünlü nişancı Yutorimoyashi ile anlaşmıştı. Kadro kağıt üstünde bir hayli iddialı duruyor.

Bakalım takımın gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir