League of Legends League of Legends Haberleri

Bolulu, Bahçeşehir SuperMassive’e transfer oldu

Geçtiğimiz sezon 1907 Fenerbahçe Espor forması giyen Türk orta koridor Bolulu, gelecek sezon için Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı.

1907 Fenerbahçe Espor’da Frozen’dan boşalan koltuğa oturan Bolulu, VFŞL kariyerine omuzlarında önemli bir yükle başladı. Bu yüke rağmen eli titremeyen oyuncu geçtiğimiz bir sene içinde inanılmaz bir gelişme gösterdi ligin en iyi orta koridorları arasına girdi. Gösterdiği performansla birçok isim tarafından orta koridor sıralamalarında en üste yazılan isim, Closer ile birlikte All-Star’a da katıldı. Sezonun sona ermesiyle 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrılan Bolulu, ligin iddialı ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı.

İsveç doğumlu Türk oyuncu kariyerinde ilk olarak Yükselme Ligi’nde forma giydi. Schalke’ye transfer olan menajer Mert Tanrıverdi’nin keşiflerinden olan orta koridor Victorious Ame forması giydikten sonra bir mevsim Team Cappadocia’da oynadı. Yerli oyuncunun bir sonraki durağı İngiliz ekip Diabolus Esports oldu. Ülkemize geri dönen Bolulu, 1907 Fenerbahçe Espor ile anlaşma sağladı.

VFŞL’ye gelmeden önce yetenekli olduğu bilinen isim çalışma etiğiyle de beğenileri topladı. Takımıyla Kış Mevsimi şampiyonu olan orta koridor MSI’a katılım sağladı. Geçtiğimiz mevsim orta koridordan çok alt koridorda oynayan Bolulu, takımıyla çeyrek finalden ileriye gidemedi. Sezonun sona ermesiyle Fenerbahçe’den ayrılan isim, VFŞL’nin bir başka güçlü organizasyonu Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı. Yerli orta koridor burada göstereceği performansla gelecek sezon LCS’e giden Türk oyuncular kervanına katılabilir.

Bakalım Bolulu’nun 2020 performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir