League of Legends League of Legends Haberleri

Broken Blade, TSM’e transfer oldu

Günlerdir beklenen transfer gerçekleşti ve TSM, Broken Blade’i renklerine bağladı.

Çoğuna göre ligimizin son yıllarda en çok gelişme kaydeden oyuncusu olan Broken Blade, Kuzey Amerika’ya transfer olan ilk Türk oyuncu oldu. Espora Mysterious Monkeys takımıyla başlayan isim kariyeri boyunca yükselen bir ivmeyle devam etti. Çalışkan ve soğukkanlı kişiliğiyle öne çıkan isim neredeyse herkes tarafından da sevilen biri olmayı başardı. İlk Şampiyonluk Ligi tecrübesini Galatasaray Espor adı altına yaşayan isim burada bir başarı elde edememişti. Gerek yönetim gerekse takımın genelini ilgilendiren sorunlarla uğraşan ekip ligden düşmüştü. Buna rağmen buradaki performansıyla takım sahiplerinin gözüne girmeyi başaran oyuncu Dark Passage’la anlaştı. Genç yaşı ve başarılı mekanikleriyle öne çıkan oyuncu karakteriyle de göze girdi. Dark Passage’da tecrübesizliğinden dolayı Marshall’la takas olan oyuncu sezonu Galakticos’ta bitirdi. 2018 senesini başında Royal Bandits takımına transfer olan isim iddialı bir kadroda mücadele etti. Cepted, Malrang, Holyphoenix ve Dumbledoge gibi isimlerle oynayan oyuncu KMF’yi Bahçeşehir SuperMassive’e kaybetti. Özellikle geçtiğimiz mevsim kendini çok geliştiren oyuncu ligimizin en iyi üst koridor oyuncularından biri olarak gösterildi. Günlerdir beklediğimiz TSM haberi de böylelikle gerçekleşmiş oldu. Oyuncunun Hauntzer’ın yerine geçmesi bekleniyor.

Öncelikle kendini, ardından bölgemizi Kuzey Amerika’da temsil edecek olan Broken Blade’e başarılar diliyoruz. Buraya gelmek için çok çalıştığını unutmamak gerek. Dedikodulara göre Broken Blade, 7 haneli bir sözleşme imzalamış. Transferin resmiyet kazanması için TSM’in yapacağı açıklamayı bekleyeceğiz.

4 Comments

 • sertaç 25 Kasım 2018

  2. paragraf
  5.satır
  Darp Passage’la anlaştı. **

  • Zafer Zırhlı 25 Kasım 2018

   Düzelttim, teşekkürler.

 • QT 23 Kasım 2018

  Bilgi kaynağını öğrenebilir miyim çünkü hiçbir yerde yazmıyor.

 • mehmet 23 Kasım 2018

  En fazla 3 maç oynar sonra alt takıma TSM akademiye yollarlar.Kendi Türkiye ye dönmeyecem dedi ama tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer belli.Bence Broken çok iyi oyuncu ama yetmez.TSM in sahibi Hauntzeri oğlu gibi seviyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir