League of Legends

Brook, Ssol ve SSUN, isim değişikliğine gitti

Fomos/Kenzi

Afreeca Freecs oyuncuları Brook, Ssol ve SSUN isim değişikliğine giderek sırasıyla Hoon, SS ve All iN adlarını aldı.

Gelecek sezon için kalabalık bir kadro kuran Afreeca Freecs, önemli oyuncularını kaybettikten sonra yeni isimlerle anlaştı. Haritanın üst kısmında herhangi bir değüişiklik yapmayan ekip orta ve alt koridorda önemli değişikliklere gitti. Derin rotasyonlu bir kadro yapılanmasına gidildi ve geçen sezon yedek olan oyuncuların çoğu takımla yeniden anlaştı. Bu isimlerden Brook, Ssol ve SSUN, gelecek sezon için isim değişikliğine gitti. Bu üçlü sırasıyla Hoon, SS ve All iN isimlerini aldı.

Aslında kariyerine ilk olarak Hoon ismiyle başlayan Brook, KeSPA Cup’ta bu isimle mücadele ettikten sonra Hanwha Life Esports ile ilk profesyonel kontratını imzaladı ve Brook ismini aldı. 2018 yılında Hanwha Life bünyesinde yer alan isim Lindarang’in yedeği konumundaydı. Aynı zamanda Hoon, Koreli oyuncunun soyadı. Ssol de bir süredir Afreeca Freecs bünyesinde yer alan oyunculardan bir tanesi. Yedek nişancı gelecek sezon SS ismiyle mücadele edecek.

Son SSUN ise takımın yedek orta koridoru. Geçen sezon Ucal’ın yedeği olan isim bu sezon da Fly’ın arkasında yer alacak. Koreli orta koridorun ismini artık SSUN olarak değil, All iN olarak göreceğiz. Brook, Ssol ve SSUN’un yeni isimleri oyuncuların kariyerlerinde bir dönüm noktası olup olmayacağını hep beraber göreceğiz.

Geniş bir kadro yelpazesine sahip olan Afreeca Freecs, KeSPA Cup’ta şampiyonluğa ulaşmıştı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.