League of Legends League of Legends Haberleri

Broxah, gelecek hafta takımıyla mücadele edebilecek

Sezon başında Team Liquid’e transfer olup vize problemi nedeniyle oynayamayan Broxah, gelecek hafta takımıyla Vadi’ye inebilecek.

LCS’in son iki yıldır en başarılı takımı olan Team Liquid, geçtiğimiz sezonun sonunda ormancısı Xmithie ile yolları ayırmıştı. Emektar oyuncunun Immortals’a transferiyle bu pozisyon için Broxah ile anlaşan ekip açığı büyük ölçüde doldurdu. Ormancı açığı kağıt üstünde dolsa da vize sorunları nedeniyle Vadi’ye yansımadı. Team Liquid ve Broxah için sevindirici haber bugün geldi. Danimarkalı oyuncunun vizesi onaylandı ve ilerleyen günlerde takımına katılabilecek.

Fnatic Akademi’de gösterdiği performansla as kadroya çıkmayı başaran Broxah, Worlds Finali gördü. LEC’nin en iyi ormancıları arasında gösterildi ve takımının değişilmez parçaları arasında yer aldı. Fnatic’te yaşanan sıkıntıların ardından organizasyondan ayrılan ilk isim Youngbuck oldu. Youngbuck’ın ardından bir ayrılık haberi de orman pozisyonundan geldi.

Yıldız ormancı Broxah, LCS’in en başarılı takımlarından Team Liquid ile anlaştı ancak Danimarkalı oyuncu yaşadığı vize sıkıntılarından dolayı takımıyla Vadi’ye inemedi. Team Liquid bu süreçte akademi ormancısı Shernfire’ı kullandı. Bu değişiklikle oynanan 4 maçta 2 galibiyet 2 mağlubiyet alan Liquid için ormancı değişikliği şart gibi gözüküyordu. Takım geçtiğimiz iki yılın şampiyonu ve ilk iki haftada ezeli rakibi Cloud9’a kıyasla bir hayli geride gözüktü.

Broxah, LEC’de harika performanslar sergiledi. Takımıyla uyum sağlarsa LCS’te de bu oyununu sergileyebilecek kapasitede bir isim. Liquid’in yeni ormansıyla neler yapacağını hep beraber göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir