League of Legends League of Legends Haberleri

brTT, paiN Gaming’e transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Flamengo Esports forması giyen ünlü nişancı brTT, eski takımı paiN Gaming ile yeniden anlaştı.

CBLOL’de başarılı geçen sezonların ardından birden ligden düşen paiN Gaming gelecek sezon için kesenin ağzını açmış durumda. Geçtiğimiz sezon BRCC’den yeniden CBLOL’e yükselmeyi başaran ekip Koreli transferlerinin yanında Brezilyalı çekirdeğini de iyi oyunculardan kurmak istiyor. Koreli oyuncular SeongHwan ve key’i transfer eden paiN Gaming, yeni nişancısını dün duyurdu. Brezilya’nın ünlü oyuncusu brTT, eski takımı paiN Gaming ile yeniden anlaşmaya vardı.

CBLOL’ün şu zamanlardaki halinden daha başarılı sayılabilecek dönemlerinde ülkenin en güçlü takımı olan paiN Gaming önemli bir çöküş yaşamıştı. BRCC’ye düşen ekip geçtiğimiz sezon CBLOL’e yeniden çıktı ve yeni sezon için kesenin ağzını açtı. brTT transferiyle birlikte yerli oyuncular için önemli bir bütçe ayrıldığını gösteren ekibin gelecek mevsim kadrosu kesin değil ancak bir ihtimal, Koreli oyuncular ve nişancı dışında Yang ve Tinowns’u görebiliriz.

brTT, Brezilya’nın en ünlü oyuncusu denebilir. Zamanında orta koridor Kami ile birlikte harika işlere imza atan isim oyun dışındaki marka çalışmalarını da bir hayli başarılı yürttü ve bunu meyvelerini topladı. Çoğu oyuncuya göre çok yetenekli bir nişancı olmasa da CBLOL’deki tanınmışlığı onu bu seviyelerde tutuyor gibi gözüküyor. brTT geçtiğmiz mevsim Flamengo Esports formasıyla CBLOL şampiyonu olmuş ve Worlds Ön Elemeleri’nde oynamaya hak kazanmıştı.

Bakalım Brezilyalı nişancı gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir