League of Legends League of Legends Haberleri

Burning Core, LJL 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

LJL ekiplerinden Burning Core, RayFarky, Once, Roki, Yuhi ve Proud’dan oluşan Bahar Mevsimi beşlisini duyurdu.

Bir süredir Detonation FocusMe hegemonyası altında olan LJL’de iddialı kadrolar kuruluyor. Ekosisteme katılan sponsorlarla birlikte takımlar da kesenin ağzını açmış durumda. Blank, Pirean, Gango ve Bugi gibi transferlerden sonra ligin seviyesi bir tık üste çıktı denebilir. Koreli oyunculardan vazgeçmeyen organizasyonlardan biri olan Burning Core, RayFarky, Once, Roki, Yuhi ve Proud’dan oluşan Bahar Mevsimi beşlisini duyurdu. BC’nin yeni beşlisini duyurmasının ardından ligde kadrosu resmi olarak belli olmayan tek takım Detonation FocusMe oldu.

Takım, üst koridorunu değiştirmeyerek RayFarky ile devam etme kararı aldı. Haritanın üst ve orta kısmında bir değişiklik olmadı diyebiliriz. Koreli ormancı Once geçtiğimiz mevsim, orta koridor Roki ise iki mevsim önce takıma katıldı. Burning Core ekibi geçen sezonki kadrosundan sadece destek değişikliğine gitti. Bir dönem Yutorimoyashi’nin yedeği olduktan sonra as takıma yükselen Yuhi gelecek sezon da pozisyonunu koruyacak. Destek rolünde ise son olarak Afreeca Freecs forması giyen Proud’u izleyeceğiz.

Burning Core bu beşlinin yanında üç tane de yedek oyuncuyla anlaşıldığını duyurdu. Bu isimler ormancı Flaw, orta koridor Eugeo ve nişancı Akabuff. Takımın koçluk görevini ise 34 üstlenecek. LJL’de çekişmeli maçlara şahit olacağız gibi gözüküyor.

Burning Core’un önünde Sengoku Gaming, Detonation FocusMe ve Crest Gaming Act gibi büyük bariyerler var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir