League of Legends League of Legends Haberleri

Bwipo, Fnatic ile üç yıllık sözleşme imzaladı

Tüm ligler içerisinde bu yıl belki de en büyük gelişimi gösteren oyuncusu Bwipo, Fnatic ile üç yıllık sözleşme imzaladı. 

Daha önce ligimiz ekiplerinden Dark Passage forması da giyen Bwipo, ardından kısa bir Rusya macerası yaşamış ve buradan Fnatic’e transfer olmuştu. Bir süre Soaz’in yedeği olan oyuncu, burada yıldız üst koridorun rahatsızlanmasının ardından formayı almış ve bir daha da geri vermemişti.

Kısa bir süre içerisinde büyük bir yıldıza dönüşen Bwipo, Worlds 2018’de de Fnatic’in birincil üst koridor tercihi oldu. Final maçının üçüncü karşılaşmasında yerini Soaz’e bıraksa da Bwipo’nun mükemmel bir yıl geçirdiğini söylemek gerekiyor. Nişancıların metadan düştüğü zamanlarda alt koridorda Swain gibi büyücülerle harika işler çıkaran oyuncu, üst koridorda da iyi olduğunu tüm dünyaya kanıtladı.

Fnatic’in bu hamlesiyle birlikte sadece orta koridoru belirsiz. Daha önce yayınlanan ESPN’in raporuna göre takımın bir diğer yıldızı Caps, G2’ye transfer olmuştu. Bu durumda ise Perkz’ün nişancı rolüne geçeceği konuşuluyor. Her iki ekipten de resmi bir açıklama gelmemesine rağmen Perkz’ün tekli dereceli maçlarında sürekli olarak nişancı şampiyonlar oynaması bu iddiayı güçlendiriyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir