League of Legends League of Legends Haberleri

Caps, G2’ye transfer oldu

Şu ana kadarki en garip sezon arası transfer hamlesi G2’den gelebilir. ESPN’in haberine göre G2, Fnatic’in yıldız orta koridoru Caps’i transfer etti. Bu hamleyle birlikte Perkz ise nişancı pozisyonuna geçti. 

Franchising ile birlikte yenilenen LEC’te (eski adıyla EU LCS) çılgın transferler gerçekleşmeye başladı. Bir süredir EU’da bir süper takımın oluşacağını ve bunun olabildiğince trol bir şekilde gerçekleşeceği dedikoduları yer alıyordu. Bu söylentiler görünüşe göre gerçekleşti ve G2, hiç kimsenin düşünmediği biçimde Caps’i transfer etti.

Bu hamleyle birlikte Perkz ise nişancı rolüne geçecek. Tekli dereceli karşılaşma geçmişine bakıldığında yetenekli oyuncunun bir süredir nişancı şampiyonlarından başka bir şey oynamadığı görülüyor. Öte yandan G2, geçtiğimiz yılki “düşük ekonomi” alt koridorunu değiştirmeye kararlı. ESPN’in haberine göre takım, Misfits’in başarılı destek oyuncusu Mikyx ile de ilgileniyor.

Perkz ve Caps, Avrupa’nın en iyi orta koridorları olarak öne çıkıyor. Perkz Worlds 2018’de yarı final, Caps ise final görerek kariyerlerinin en başarılı sezonlarından birisini geçirmişti. İki oyuncunun da oldukça genç olması, gelişmeleri için yer olduğu ve dolayısıyla henüz tam potansiyellerine ulaşmadığı anlamına da geliyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

3 Comments

  • ifşacı 17 Şubat 2019

    Ddosçu scriptçi adam koç olmuş :DDDDDDDDDDDD

  • mehmet 21 Kasım 2018

    Wtf..Zamanında Fifa 2005 te yıldızlar karması kurardım.Forvete Henry Zidane Ronaldo alırdım.Shevsenko da 4.5 yıldızlı boşa gitmesin diye orta sahada oynatırdım o mantık bu :D

  • knk 21 Kasım 2018

    daha olmadı :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir