League of Legends League of Legends Haberleri

Chosen, 5 Ronin’e transfer oldu

Son olarak Royal Youth Akademi forması giyen ormancı Chosen, VFŞL ekiplerinden 5 Ronin ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz yıl Bursaspor Esports ismiyle mücadele eden organizasyon, yeni sezona yeni bir isim ve yeni bir kadroyla girmeye karar verdi. Kadrodaki tüm oyuncularla yolları ayıran ekip sadece Brolia’yı yardımcı antrenör olarak tuttu. Brolia’nın takıma uzaktan yardım edeceği aktarıldı. Üst koridor Mayhem’in ardından ikinci transferini açıklayan 5 Ronin, geçtiğimiz yılı Royal Youth Akademi’de geçiren Chosen ile anlaşma sağlandığını duyurdu.

Kariyerine 2018 yılında başlayan Chosen, ilk olarak Galakticos forması giydi. Kötü bir mevsim geçiren Galakticos son haftalara doğru genç isimlerden kurulu bir beşliyle Vadi’ye indi. Bu oyunculardan biri olan Chosen’ın o mevsim Viking, stylEE ve Neo’dan sonraki dördüncü ormancı olduğunu belirtmekte fayda var. Genç isim bu şansla birlikte VFŞL tecrübesi yaşamış oldu ve iyi bir performans sergileyerek gelecek vadettiğini gösterdi.

Galakticos’ta bir mevsim daha geçiren oyuncu, Akademi Ligi’nin kurulmasıyla Royal Youth Akademi’ye transfer oldu. Burada iki mevsim geçiren ormancı takımıyla iki kez beşinci oldu. Akademi Ligi’nde play-off göremeyen Chosen, Royal Youth as takımının yedek oyuncusu olarak gaming house’da kaldı. Takımla birlikte Worlds’e de giden oyuncu sezonun sona ermesiyle kadrodan ayrıldı. Bugün yapılan açıklamaya göre genç ormancının yeni durağı VFŞL temsilcisi 5 Ronin oldu.

Mayhem’den sonra ormancısını da açıklayan 5 Ronin, iki bölgede yabancı tercih etmedi. Bakalım takım nasıl bir beşli kuracak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir