League of Legends League of Legends Haberleri

Chosen, Fenerbahçe Akademi’de forma giyecek

VFŞL takımlarından 1907 Fenerbahçe Espor, yaptığı açıklama ile Yunus “Chosen” Baş’ın Akademi Takımı’nın kalan maçlarında mücadele edeceğini açıkladı.

1907 Fenerbahçe Espor akşam saatlerinde Twitter’dan yaptığı açıklama ile, Yunus ‘’Chosen’’ Baş 2020 Yaz Mevsimi’nin kalan haftalarında akademi takımımızda sarı-lacivert renkler için mücadele edecek. Aileye hoş geldin.” dedi.

Yunus “Chosen” Baş’, geçtiğimiz günlerde Team Aurora’dan ayrıldığını ve gelecek teklifleri değerlendireceğini açıklamıştı.

Profesyonel oyunculuk hayatına 2018’de Galakticos’da başlayan Chosen, kendini gösterme fırsatı bulduğu Yükselme Ligi yarı finalinde Crew’e 3-2 kaybetti. Sonrasında Royal Youth Akademi’de 1 sene geçiren oyuncu, geçtiğimiz mevsim başında 5 Ronin yolunu tuttu. Profesyonel ligdeki ilk senesinde 5 Ronin ile 3 galibiyet 13 mağlubiyet alan oyuncu takımıyla beraber sezonu son sırada tamamladı. VFŞL 2020 Yaz Mevsimi öncesinde ligin tecrübeli takımlarından Team Aurora ile anlaşan ormancı burda da kendini gösterme fırsatı bulamadı.

1907 Fenerbahçe Espor Akademi şu anda ligde 6 galibiyet 4 mağlubiyet ile 3. sırada. Kadrosunda alt koridorda Algos ve Neos gibi deneyimli isimleri bulunduran ekip orta koridorda Midkid, ormanda Julbu ve üst koridorda Lenom ile mücadele ediyordu. Sezona oynadığı 6 maçı da kazanarak başlayan ekip harika bir başlangıç yaptı. Sonrasında çıktı 4 maçta da yüzü gülmeyen sarı lacivertliler çareyi takıma yeni kan aramakta buldu.

Akademi Ligi’nde tecrübeli bir isim olan Chosen’in, diğer Fenerbahçe Akademi oyuncularıyla olan uyumu takımın tekrardan başarıya kavuşmasında ve playoff’lara kalmasında etkili olacaktır.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir