League of Legends League of Legends Haberleri

Chosen, Team Aurora ile yollarını ayırdı

VFŞL takımlarından Team Aurora’da ayrılıklar bitmiyor. Ekip takımın ormancısı Yunus “Chosen” Baş, yaptığı açıklamada takımdan ayrıldığı açıkladı.

Chosen, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Team Aurora ile olan sözleşmem karşılıklı olarak feshedilmiştir.Şu an için herhangi bir takımla sözleşmem bulunmamaktadır.” dedi.

Profesyonel oyunculuk hayatına 2018’de Galakticos’da başlayan Chosen, kendini gösterme fırsatı bulduğu Yükselme Ligi yarı finalinde Crew’e 3-2 kaybetti. Sonrasında Royal Youth Akademi’de 1 sene geçiren oyuncu, geçtiğimiz mevsim başında 5 Ronin yolunu tuttu. Profesyonel ligdeki ilk senesinde 5 Ronin ile 3 galibiyet 13 mağlubiyet alan oyuncu takımıyla beraber sezonu son sırada tamamladı. VFŞL 2020 Yaz Mevsimi öncesinde ligin tecrübeli takımlarından Team Aurora ile anlaşan ormancı burda da kendini gösterme fırsatı bulamadı.

Sezona Madly, Chosen, Bendix, Black/Rhioni, Sparz gibi isimlerle başlayan Teasm Aurora 3. hafta sonunda hedeflediği yerden çok uzaktaydı. Ligin ilk 2 haftasında galibiyetle tanışamayan ekip 3. haftada ilk galibiyetini alabildi. Bu sonuçtan memnun olmayan Team Aurora yönetimi takımda değişikliklere gitti. Orta koridora geçtiğimiz sezonda Dark Passage’da oldukça iyi bir performans gösteren Waena’yı alan ekip ormancı pozisyonu için de Kituruken ile anlaştı. 4. haftayı 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile geçen ekip de taşların halen yerine oturmadığı anlaşılmış oldu.

Daha öncesinde Madly ile birlikte takımın desteği Sparz’da takımdan ayrıldığını açıklamıştı. Team Aurora yönetimi tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, ekip ligde 10 maçta aldığı 2 galibiyet ile 9. sırada bulunuyor.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir