League of Legends League of Legends Haberleri

Chovy ve Doran, DragonX’e transfer oldu

Griffin’den olaylı bir şekilde ayrılan Chovy ve Doran, bir başka LCK ekibi DragonX ile anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz mevsimki kadrosundan dört oyuncuyla yolları ayıran DragonX, Deft’in üstüne bir kadro kurma hedefiyle yola çıktı. Rascal, Cuzz, Naehyun ve TusiN’i yollayan ekibin nasıl bir kadro kuracağı bilinmiyordu. DragonX ilk önce destek ve orman oyuncularını açıkladı. Geçtiğimiz sezon kadroda yedek olarak bulunan Pyosik ve Keria ile yola devam etme kararı alındı. Son olarak orta ve üst koridor transferlerini de açıklayan organizasyon, Griffin’den ayırana ikili Chovy ve Doran ile anlaşma sağlandığını duyurdu. Böylelikle kadro tamamlanmış oldu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine CK’de Griffin ile başlayan Chovy, geçtiğimiz mevsime kadar başka bir takımın formasını giymedi. Çok kısa bir süre Gwangju diye amatör bir takımın formasını giydi ancak bu sadece bir turnuvalık bir serüvendi. Griffin ile Kore’de en alttan en üste çıkan Chovy, geçtiğimiz mevsim Worlds Çeyrek Finali gördü.

Doran ise Chovy’den de yeni bir oyuncu. Seould kadrosuyla KeSPA Cup’a katılan üst koridor kendini burada gösterme fırsatı yakaladı. Griffin’in radarına giren Doran, ilk profesyonel oyunculuk tecrübesini de burada yaşadı. Sword’un yedeği olarak oynayan isim LCK Finalleri’nde as kadroda yer aldı.

Chovy ve Doran transferlerinin ardından DragonX’in 2020 Bahar Mevsimi kadrosu belli oldu. Kadro: Doran, Pyosik, Chovy, Deft, Keria. Bakalım Deft ve arkadaşları gelecek mevsim neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir