League of Legends League of Legends Haberleri

Clash’in yakın zamanda gelmesi beklenmiyor

Facia olarak tanımlanan açılış haftasından sonra sürekli beklenen ancak bir türlü gelemeyen mod Clash, bir süre daha oyuna dahil edilmeyecek.

League of Legends oyuncularına Mayıs ayında tanıtılan mod, oyun içinde yeni bir rekabet ortamı oluşturması planıyla yola çıktı. Her ligden oyuncunun kendi seviyesinde oyuncularla mücadele edeceği daha ciddi bir ortam oluşması amaçlandı. Bilet alıp katıldıktan sonra turnuvada ilerlediğinizde güzel hediyeler de sizleri bekliyordu. Clash uzun bir aradan sonra LoL oyuncularını fazlasıyla heyecanlandıran bir özellik oldu fakat oyuna eklendikten bir süre sonra arızalandı ve kaldırıldı.

Başta Riot Games, modun oyuncuların beğenisine sunulmadan önce bir süre test edileceğini açıklamıştı. Sorunla ilgili belirsiz bir açıklama yapan şirket, modu şu an yayınlayıp tekrar arızalanması halinde büyük bir hayal kırıklığı olabileceğini düşünüyor. Riot’ın modu yayınlamadan önce uzun bir süre daha test yapacağı konuşuluyor.

Son gelen güncellemedeki nota göre bölgesel testler yıl sonu başlayacak. Yani mod muhtemelen bir sonraki sezon devreye girecek. Görünüşe göre şirket modu düzeltmeyi önemsiyor ve bu yolda uğraşıyor.

1 Comment

  • Can 7 Temmuz 2018

    cidden çok güzel olacak şekilde ayarlanmış. bu kadar geç gelmesi üzücü yazıkk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir