League of Legends

Closer, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Riot Games

Royal Youth ormancısı Closer, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Son yıllarda inanılmaz bir yükseliş gösteren Closer kısa sürede VFŞL’nin en iyi ormancısı olmayı başardı. Geçtiğimiz mevsim harika bir performans sergileyen ormancı Yaz Mevsimi MVP’si ve Mevsimin En İyi Ormancısı olmayı başardı. Takımının erken oyunda yakaladığı üstünlüklerin neredeyse hepsinin altında imzası olan oyuncu önemli işler yaptı. Royal bünyesine girdiğinden beri kendini geliştirmeye devam eden oyuncu son TBF’yi kazanarak bunun meyvelerini aldı. Deneyimli ormancı gelecek mevsim için tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Team Vulture formasıyla Yükselme Ligi’nde mücadele eden ormancı ardından Beşiktaş Esports ile anlaştı. Burada Dumbledoge ve Sheriff gibi oyuncularla oynayan ismin sıradaki durağı Royal Bandits oldu. Broken Blade, Closer, Abbedagge, Freeze ve Dumbledoge beşlisi iy performanslar sergiledi ve sezon sonunda Broken Blade TSM’e, Abbedagge ise Schalke 04 ile anlaştı. Closer ise iki mevsim daha takımda kaldı.

Yaz Mevsimi şampiyonu olmayı başaran Royal Youth sezon genelinde Closer’a çok şey borçlu diyebiliriz. Yerli ormancı rolünde sivrilerek En İyi Ormancı ödülünün sahibi oldu. Aynı zamanda mevsimin MVP’si de seçilen ormancı kariyerinin en iyi mevsimini geçirdi. Worlds 2019’da bu performansı sürdüren oyuncu iyi oyunlar sergiledi.

Mevsimin son bulmasıyla tekliflere açık olduğunu duyuran Closer için yurt dışından teklif gelmesi bekleniyor. Bakalım tecrübeli oyuncunun sıradaki durağı neresi olacak?

2 Yorum

2 Comments

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.