League of Legends League of Legends Haberleri

Cloud9’da Jensen ve Smoothie as kadroya geri döndü

Reapered’ın açıklamalarına göre Cloud9’da Keith ile Zeyzal Akademi takımına geri dönerken Jensen ve Smoothie ikilisi tekrardan as kadroya alındı.

Ekibin koç pozisyonundaki tecrübeli ismi Reapered, “Şu anki metaya ayak uydurabilecek en iyi oyuncuları görevlendiriyoruz.” diye belirtti. Sezon başında yaptığı değişiklerle en önemli denilebilecek 3 oyuncusu Jensen, Sneaky ve Smoothie’yi Akademi takımına gönderen C9, NA LCS Yaz Mevsimi’nde ilk 2 haftada 1 galibiyet 3 mağlubiyetlik yetersiz bir performans sergiledi ve ikinci haftanın sonunda ligin son sırasını FlyQuest ile paylaştı.

Jensen ve Smoothie’nin dönmesinin ardından Goldenglue’nun hala as kadroda olması bize biraz Fnatic’in Rekkles, Bwipo değişikliğini hatırlattı. Bu konu hakkında koç Reapered, “Duruma göre Goldenglue ve Jensen ikilisi hem alt koridor hem de orta koridor oynayabilecek yeteneğe sahip oyuncular.” dedi. Alt ligde başarılı bir performans sergileyen Sneaky’nin, Akademi kadrosundan as kadroya çağrılmaması ise takım yönetimi tarafından metanın gerekliliklerinden biri gibi görülüyor. C9 Akademi kadrosu 6 galibiyet 1 mağlubiyet ile ligde 1. sırada bulunuyor.

Bu yeni değişiklerle ligin son sırasında bulunan takımın performansını yükseltip yükseltemeyeceğini hep beraber izleyip göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir