League of Legends League of Legends Haberleri

Cloud9, orta koridor kulesini Dignitas’a kaptırdı

Cloud9, 11 maç boyunca ayakta tutmayı başardığı orta koridor ilk kulesini Dignitas karşılaşmasında koruyamadı.

Cloud9’ın sürdürdüğü üstün başarıdan her fırsatta bahsediyoruz. Zven’in muhteşem KDA istatiğinden, Nisqy’nin ne kadar iyi bir oyuncu olduğundan vs. 2020’nin Amerikan efsanesi takımı tam 11 maçlık yenilmezlik serisini 12’ye çıkarmak için Dignitas’ın karşısına çıktı. Seriyi devam ettirmeyi başardı fakat oldukça istikrarlı giden bir istatistiği bozmak zorunda kaldılar.

Mevsimin geri kalanında yaptıkları gibi kusursuz sayılabilecek bir maç oynadı Cloud9. Oyun bittiğinde 10,000’den büyük bir altın farkı vardı. Sadece 1 skor vermişlerdi ve oyundaki tüm rakip yapıları yıkarken sadece iki kule vermişlerdi. O kulelerden birisi Nisqy’nin ve Cloud9’ın başarısının bir temsili olan orta koridor ilk kulesiydi.

Türk asıllı Belçikalı orta koridor Nisqy, takımın en istikrarlı taşıyıcısı konumunda. Her karşılaşmada rakibine üstünlük kurmayı başarıyor ve takım savaşlarında diğer oyuncular ile oldukça iyi bir sinerjiye sahip. Öyle ki LCS’in en iyi orta koridoru olarak kendisini gösterenler bile var. 11 maç boyunca kulesini ayakta tutması da kendisinin üst düzey performansının bir temsili olarak gösteriliyordu.

An itibariyle gerçekleşen sezon Cloud9 için altın fırsat. LCS’teki açık ara en uyumlu takımlar ve lig şampiyonluğunun en büyük adayları yine onlar. Playofflara kalmayı garantileseler bile önlerinde onları bekleyen 6 karşılaşma daha var. Sizce Cloud9, bu karşılaşmaların hepsini kazanıp bir tarih yazabilir mi?

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir