League of Legends League of Legends Haberleri

Cognac emekliye ayrıldığını açıkladı

2016 Yaz Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi’nden düşen ÇİLEKLER’in destek oyuncusu Cognac emekliye ayrıldığını açıkladı. Oyuncu okuluna odaklanmak istediği için bu kararı aldığını da sözlerine ekledi.

Twitlonger üzerinden bir açıklama yapan Cognac, hem oyunu bırakma kararını hem de CLK’nin performansını detaylandırdı. Hukuk fakültesinedeki bursu bitmeden okula dönmek ve ailesiyle kız arkadaşına daha çok vakit ayırmak için profesyonel LoL kariyerini bıraktığını açıklayan Cognac, CLK hakkında da duygusal açıklamalarda bulundu.

[su_quote]•Çilekler’in baştan beri tüm sponsorluk ,antrenman ,oyuncu işleriyle kaptan sıfatıyla tek başıma uğraştığımdan dolayı bu 1 senenin ve takımın manevi değeri benim için çok yüksek.

•Çilekler ligde istediğim sıralamaya gelemese de bence güzel bi konuma geldi, sizin gibi destekçilere sahip ve ligde iz bırakmış bi takım oldu o yüzden içim rahat. Panky Akira Decagon LeyluNehar Padden Astarte Madness Lukezy Rawbin Revanche herkes emek verdi ve ortaya güzel bişey çıkarmayı başardık.

•Takımımı ve Çilekleri çok seviyom, bizi her durum da desteklediğiniz için de ayrı teşekkür ederim. Belki yayınlarda tekrar görüşürüz ,istediğiniz zaman yazın he çekinmeyin.[/su_quote]

İki mevsim boyunca CLK takımında destek rolünde oynayan Cognac, ligin yetenekli oyuncularından birisi olarak gösteriliyordu. Madness ile harika bir uyum sağlamasına rağmen CLK ile bir türlü başarıyı yakalayamayan oyuncu, Rawbin ve Lukezy’nin takıma transfer olmasından sonra daha fazla sorumluluk aldı ve liderlik görevini iyi bir şekilde yerine getirdi. Geçtiğimiz mevsim ligden düşmekten kıl payı kurtulan takım, Rawbin ve Lukezy ile ligin başından itibaren oynamış olsaydı mevsim finallerinin iddialı takımlarından birisi olabilirdi. Biz de 5Mid ekibi olarak Cognac’a yaşantısında başarılar diliyor, kendisini çok özletmemesini umuyoruz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir